Aktualności27 czerwca 202412:09
Pojechali otworzyć… puste mieszkanie

0
Reklama
Kuźnia Raciborska:
Dwa zastępy, jeden z PSP i jeden z OSP interweniowały dziś, 27.06., w Kuźni Raciborskiej.
Informacja o konieczności otwarcia mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ulicy Bema w Kuźni Raciborskiej wpłynęła do Powiatowego Stanowiska Kierowania o godzinie 6.45. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP. Po dojeździe na miejsce podjęto decyzję o siłowym otwarciu mieszkania. Po wyważeniu drzwi i przeszukaniu lokalu nikogo nie znaleziono. Straty materialne w tym zdarzeniu oszacowano na kwotę 200 złotych.




![I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765557622jubileusz80lo1-570-kopia-.jpg)






![Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765356281final-bajkowego-.png)

![Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765394259img-1624-.jpg)





































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany