Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 czerwca 202412:41

Burmistrz Krzanowic uhonorował prymusów

Burmistrz Krzanowic uhonorował prymusów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzanowice:

Spotkanie z najlepszymi uczniami i ich rodzicami odbyło się w restauracji Perła. Wzięli w nim udział burmistrz Andrzej Strzedulla i sekretarz gminy Joanna Tkocz.

Dyplomy i gratulacje odebrali:

1. Beniamin Reisky
Uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej w Borucinie, który uzyskał dyplom uznania w konkursie Galileo z języka angielskiego oraz I miejsce w powiecie raciborskim w konkursie matematycznym „Kangur”. Dzięki swojej systematycznej pracy uzyskał średnią ocen 5,86.

2. Jakub Reisky
Uczeń klasy 4 Szkoły Podstawowej w Krzanowicach, który zdobył tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z Przyrody. Dzięki swojej systematycznej pracy uzyskała średnią ocen 5,83.

3. Hanna Filip
Uczennica klasy 4 Szkoły Podstawowej w Krzanowicach, która zdobyła tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z języka angielskiego. Dzięki swojej systematycznej pracy uzyskała średnią ocen 5,75.

4. Wiktoria Plura
Uczennica klasy 4 Szkoły Podstawowej w Borucinie, która w minionym roku szkolnym zdobyła tytuł „Mistrza matematyki”, reprezentowała swoją szkołę w Ogólnopolskim Konkursie Kangur, dzięki jej zaangażowaniu szkoła wygrała mobilną pracownię komputerową. Dzięki swojej systematycznej pracy uzyskała średnią ocen 5,75.

5. Lena Gorzalnik
Uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej w Krzanowicach, która zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z Biologii. W ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Cuda i dziwy w wierszach Juliana Tuwima” zdobyła I miejsce. Zaś z zespołem „Wiolinki” zdobyła I miejsce w IV Powiatowym Festiwalu Piosenki Turystycznej, Harcerskiej i Patriotycznej. Dzięki swojej systematycznej pracy uzyskała średnią ocen 5,93.

6. Kamil Kerner
Uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej w Krzanowicach, który godnie reprezentuje szkołę, krzanowicki klub sportowy i naszą gminę w turniejach piłki nożnej. Dzięki swojej systematycznej pracy uzyskał średnią ocen 5,86.

7. Martyna Gorus
Uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej w Borucinie, która uzyskała dyplom uznania w konkursie Galileo z języka angielskiego oraz wyróżnienie w szkolnym konkursie wiedzy o Stanach Zjednoczonych. Dzięki swojej systematycznej pracy uzyskała średnią ocen 5,93.

8. Paweł Lasek
Uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej w Borucinie, który zdobył tytuł laureata w konkursie Galileo z geografii oraz wyróżnienie w konkursie Galileo z biologii, a także języka angielskiego. W powiecie raciborskim w konkursie matematycznym „Kangur: Zdobył 5 miejsce i został szkolnym Mistrzem Matematyki. Dzięki swej systematycznej pracy uzyskał średnią ocen 5,86.

9. Błażej Gębski
Uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej w Krzanowicach - Laureat Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy z Historii, Finalista III Narodowego Testu Wiedzy o Sporcie, zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Cuda i dziwy w wierszach Juliana Tuwima”. Dzięki swojej systematycznej pracy uzyskał średnią ocen 5,71.

10. Paulina Ottawa
Uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej w Krzanowicach, która zdobyła I miejsce w ćwierćfinałach wojewódzkich Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej. Dzięki swej systematycznej pracy uzyskała średnią ocen 5,79.

11. Julia Płotek
Uczennica klasy 7 Szkoły Podstawowej w Krzanowicach - Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Galileo z języka angielskiego. Uczennica zdobyła również I miejsce w powiatowych rozgrywkach tenisa stołowego, a także I miejsce w konkursie piosenki w ramach XIV Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej. Dzięki swej systematycznej pracy uzyskała imponującą średnią ocen 6,0.

12. Natalia Zaremba
Uczennica klasy 7 Szkoły Podstawowej w Borucinie, która zdobyła II miejsce w pchnięciu kulą w Małym Memoriale im. Janusza Kusocińskiego, w kategorii klas VII-VIII zdobyła wyróżnienie w wojewódzkim ekologicznym konkursie plastycznym na eko bohatera literackiego. Dzięki swojej systematycznej pracy uzyskała średnią ocen 5,80.

13. Amelia Holubek
Uczennica klasy 7 Szkoły Podstawowej w Borucinie, która zajęła II miejsce w konkursie plastycznym w ramach XIV Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej, zaś I miejsce w szkolnym konkursie z języka angielskiego. Dzięki swej systematycznej pracy uzyskała średnią ocen 5,80.

14. Ewelina Gajdeczka
Uczennica klasy 8 – absolwentka Szkoły Podstawowej w Borucinie, która aktywnie uczestniczy w życiu szkoły, jak również lokalnej społeczności - współpracuje z Domem Kultury oraz DFK w Borucinie. Dzięki swojej systematycznej pracy uzyskała średnią ocen 5,70.

15. Natalia Waniczek
Uczennica klasy 8 – absolwentka Szkoły Podstawowej w Borucinie, która aktywnie uczestniczy w życiu szkoły, jak również lokalnej społeczności - współpracuje z Domem Kultury oraz DFK w Borucinie. Dzięki swej systematycznej pracy uzyskała średnią ocen 5,60.

16. Weronika Urbas
Uczennica klasy 8 – absolwentka Szkoły Podstawowej w Krzanowicach - Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego. Uzyskała także tytuł laureatki w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z języka niemieckiego oraz zajęła I miejsce w powiatowym konkursie z języka niemieckiego i angielskiego „Języki obce nie są mi obce”. Dzięki swej systematycznej pracy uzyskała średnią ocen 5,55.

17. Wojciech Krautwurst
Uczeń klasy 8 – absolwent Szkoły Podstawowej w Krzanowicach. Młodzieżowy Organizator Sportu, zawodnik KS 1905 Krzanowice, Wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki swej systematycznej pracy uzyskał średnią ocen 5,55.

 

Autor: fot. M. Basista/Fotoperla.eu, , redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności20 lipca 202416:17

Na kąpielisku w Olzie utonął 18-latek

Na kąpielisku w Olzie utonął 18-latek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red./KPP Wodzisław Śl.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności20 lipca 202420:15

Turniej Firm o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice

Turniej Firm o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Turniej Firm o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice rozpoczął dwudniowy festyn zorganizowany przez LKS Tworków. Do walki o puchar stanęło osiem drużyn. Najlepsza okazała się ekipa GM-Instal.

Th
Reklama
Aktualności19 lipca 202416:40

Olimpijskie lato z raciborską biblioteką

Olimpijskie lato z raciborską biblioteką - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Biblioteka Racibórz
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.07.2024
18 lipca 202417:55

Nasz Racibórz 19.07.2024

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.