Aktualności16 maja 202420:12
Mercedes wjechał w słup na Rybnickiej. Kierowca był z policjantami szczery

0
Reklama
Racibórz:
AKTUALIZACJA. - Zamyśliłem się - taki powód utraty panowania nad pojazdem podał policjantom drogówki 64-latek z mercedesa busa. Mężczyzna wiózł pięć osób.
Do zdarzenia doszło dziś, 16.05., po godz. 14.00 na modernizowanym odcinku Rybnickiej pomiędzy ul. Szkolną a Fabryczną. Mercedes zjechał z drogi i staranował nową latarnię. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierowca myśliciel został ukarany mandatem karnym. Na Rybnickiej chwilowo wystąpiły utrudnienia w ruchu.
Na miejscu interweniowały także dwa zastępy PSP. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu wycieków płynów eksploatacyjnych. Straty materialne oszacowane zostały na kwotę 20 tys. złotych.





![Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778152765zrzut-ekranu-2026-05-7-o-13-18-51-.png)








![Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778173476dsc-2000-.jpg)


































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany