Konar drzewa na jezdni w Łańcach

Do zdarzenia doszło dziś, 10.04., o godzinie 5.33 w miejscowości Łańce w gminie Kornowac.
Do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o konarze znajdującym się na jezdni w ciągu ulicy Wolności. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp PSP. Po jego dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania okazało się, że gałąź blokująca drogę została przesunięta na pobocze przed przyjazdem strażaków. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia był mocny podmuch wiatru.

















![Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773582802photo-84-z-88-.jpg)



![Seria interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim [RAPORT 998] Seria interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17737345191773257937img-6577-2-.jpg)
![Dog Adventure Sprint Race w Kuźni Raciborskiej. Emocjonujący pierwszy dzień wyścigów psich zaprzęgów [FOTO] Dog Adventure Sprint Race w Kuźni Raciborskiej. Emocjonujący pierwszy dzień wyścigów psich zaprzęgów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773565976photo-32-z-85-.jpg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany