Raport 998. Zanieczyszczona jezdnia w Kuźni Raciborskiej

Jedną, trwającą niespełna pół godziny interwencję, odnotowali we wtorek raciborscy strażacy. Działania prowadzono w Kuźni Raciborskiej.
O godzinie 17.07 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o plamie substancji ropopochodnej na jezdni. Na miejsce skierowano miejscowych ochotników. Plama znajdowała się na drodze, na łączeniu ulic Arki Bożka i Moniuszki. Strażackie działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji i sorpcji substancji ropopochodnej. Działania trwały niespełna pół godziny. Strat materialnych nie odnotowano. Nie ustalono także źródła pochodzenia plamy.






![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)
![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)
![Sylwester bez sceny, za to z klimatem. Nowy Rok przywitany na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Sylwester bez sceny, za to z klimatem. Nowy Rok przywitany na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)








































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany