Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności27 lipca 201009:24

Przygotuj samochód na podróż

Przygotuj samochód na podróż - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Przygotowując się do wakacyjnych podróży nie można zapomnieć o przeglądzie samochodu, a jadąc z dziećmi, warto pomyśleć o dodatkowych udogodnieniach. Wszystkie części i akcesoria zapewniające bezpieczną i wygodną podróż znajdziemy w Inter Cars przy ul. Rybnickiej 42 w Raciborzu.

Kamizelki, gaśnica i apteczka to elementy, których nie może zabraknąć w samochodzie, zwłaszcza jeśli wybieramy się w dłuższą, wakacyjną podróż. Warto pomyśleć także o przeglądzie eksploatacyjnym, wymianie filtrów, płynu hamulcowego czy płynu do chłodnicy. W produkty te można się zaopatrzyć właśnie w Inter Cars przy ul. Rybnickiej 42 w Raciborzu (na wysokości skrzyżowania z ul. Szkolną).

– W jednym miejscu można kupić wszystko to, co potrzebne jest, aby bezpiecznie wyjechać w podróż – zapewnia kierownik grupy Inter Cars Sebastian Piecowski. Poza standardowymi rzeczami, w które należy się przed wyjazdem zaopatrzyć, są też takie, które konieczne nie są, ale  spowodują, że będziemy mogli czuć się w czasie wakacyjnych wojaży bezpieczniej. – Należą do nich m.in. czujniki parkowania, dzięki którym unikniemy niemiłych niespodzianek – poleca Sebastian Piecowski. – Warto też wyposażyć się w samochodową lodówkę – dodaje.

Inter Cars nie zapomina również o rowerzystach. – Zwolennicy jazdy rowerowej mogą nabyć u nas bagażniki czy boksy dachowe renomowanej firmy Thule. Dzięki nim można zabrać ze sobą na wakacyjny wypad ukochany jednoślad – stwierdza pan Sebastian. Klienci wybierający się w podróż na motocyklach nie powinni zapomnieć o odpowiednim stroju, kasku czy kufrze. – Wszystkie te akcesoria zakupią  w naszym salonie Inter Motors w Rybniku przy ul. Gajowej 4 – kontynuuje.

Długie godziny spędzane w aucie szczególnie uciążliwe są dla najmłodszych. – W swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment, jeśli chodzi o udogodnienia dla dzieci. Należą do niego m.in. rolety, które uchronią małych podróżników przed męczącym słońcem, czy zawieszki na fotel, w kieszeniach których ukryć można ulubione zabawki malca – informuje Sebastian Piecowski.

W kolejnym numerze Naszego Raciborza więcej na temat najnowszego projektu firmy Inter Cars – motointegratorze, czyli możliwości zakupienia towaru wraz z usługą przez internet.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

JaGA

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności10 sierpnia 202512:01

Trzeci festyn parafialny w Raciborzu-Brzeziu – rodzinne święto z udziałem gości z całego województwa - relacja na bis!

Trzeci festyn parafialny w Raciborzu-Brzeziu – rodzinne święto z udziałem gości z całego województwa - relacja na bis! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Plac za remizą w Raciborzu-Brzeziu zamienił się, 9 sierpnia, w tętniące życiem centrum rodzinnej zabawy podczas trzeciego festynu parafialnego. Wydarzenie, które przyciągnęło setki mieszkańców oraz gości z całego województwa, zorganizowali parafianie pod kierunkiem proboszcza ks. Bogdana Reka. Festyn okazał się doskonałą okazją do integracji lokalnej społeczności oraz odwiedzających region.

fot. Jan Ptak
Aktualności12 sierpnia 202508:48

Pożary maszyn rolniczych i interwencje straży w powiecie raciborskim

Pożary maszyn rolniczych i interwencje straży w powiecie raciborskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Racibórz 112 info, Kamil Kania (interwencja w Rudach)
Reklama
Reklama
Aktualności11 sierpnia 202512:49

Na szlaku wiary i nadziei – pielgrzymi z powiatu raciborskiego w drodze na Jasną Górę [FOTO na bis!]

Na szlaku wiary i nadziei – pielgrzymi z powiatu raciborskiego w drodze na Jasną Górę [FOTO na bis!] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Rozpoczęła się 49. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. Pątnicy z Nysy, Opola, Głubczyc, Raciborza i Kluczborka przez kilka dni będą przemierzać setki kilometrów, niosąc w sercach intencje swoje i innych. Tegoroczna wędrówka przebiega pod hasłem „Pielgrzymi nadziei”, nawiązującym do Roku Świętego i programu duszpasterskiego Kościoła w Polsce.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności11 sierpnia 202512:39

Afera wokół przyznawania środków z KPO. Konferencja Nowej Nadziei w Raciborzu [WIDEO]

Afera wokół przyznawania środków z KPO. Konferencja Nowej Nadziei w Raciborzu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
35
Racibórz:

Na początku sierpnia 2025 roku media i opinia publiczna zostały poruszone doniesieniami o kontrowersyjnych finansowaniach z Krajowego Planu Odbudowy (KPO). Interaktywna mapa opublikowana przez dziennikarzy ukazała, że część funduszy trafiła do wydatków luksusowych — takich jak jachty, solaria czy ekspresy do kawy. To wyraźnie odbiega od celów KPO, które zakładały wspieranie odbudowy infrastruktury, ekologicznych innowacji oraz transformacji gospodarczej.

red.
Reklama
Sport10 sierpnia 202522:38

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 08.08.2025
7 sierpnia 202522:29

Nasz Racibórz 08.08.2025

Nasz Racibórz 01.08.2025
1 sierpnia 202518:54

Nasz Racibórz 01.08.2025

Nasz Racibórz 25.07.2025
25 lipca 202509:25

Nasz Racibórz 25.07.2025

Nasz Racibórz 13.07.2025
18 lipca 202510:12

Nasz Racibórz 13.07.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.