Przy szkole w Studziennej powstanie parking

Urząd Miasta ogłosił już przetarg na wyłonienie wykonawcy. Otwarcie ofert 16 listopada. Termin wykonania to 30 dni od chwili podpisania umowy.
- Przy projektowaniu utwardzenia wykorzystano całą powierzchnię działki nr 591/157, 783/157, 1309/159 obręb Studzienna. Przed rozpoczęciem robót budowlanych należy wykonać roboty ziemne zgodnie z planem zagospodarowania terenu. Po wykonaniu robót ziemnych oraz odwózce gruntu, należy wyprofilować podłoże oraz wykonać warstwę odsączającą z piasku i podbudowę z gruntu stabilizowanego cementem w ilości 25kg/m2. Po wykonaniu stabilizacji należy wykonać utwardzenia z kostki betonowej grubości 8 cm i płyt betonowych ażurowych na podbudowie z tłucznia kamiennego wraz z ułożeniem krawężników. Spadek poprzeczny utwardzenia ustalono jako dwustronny w kierunku ul. Bojanowskiej i ul. Floriana - podał urząd.





![TANZBÄR w Samborowicach: Miś z zagranicy i wielki debiut Francesco [FOTO i WIDEO] TANZBÄR w Samborowicach: Miś z zagranicy i wielki debiut Francesco [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771077800dsc-0847-.jpg)











![Samborowice żegnają karnawał: Tanzbär i słomiane misie na bis! [GALERIA] Samborowice żegnają karnawał: Tanzbär i słomiane misie na bis! [GALERIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771089270dsc-1471-.jpg)



![Pogrzebanie basa 2026 w Krzanowicach. Tradycja wpisana w kulturę morawską nie ginie [FOTO i WIDEO] Pogrzebanie basa 2026 w Krzanowicach. Tradycja wpisana w kulturę morawską nie ginie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771112465dsc-0898-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany