300 tys. zł strat w pożarze w Nędzy

Zgłoszenie o zdarzeniu przy ul. Konarskiego przyjęto dziś, 19.09., o godz. 5.08. Do akcji skierowano trzy zastępy zawodowe i cztery ochotnicze.
Na miejscu okazało się, że pożar objął poddasze budynku, a jego źródło znajdowało się w pomieszczeniu typu komórka, gdzie składowano sprzęty elektryczne i elektroniczne. Strażacy opanowali zagrożenie. Straty oszacowano na 300 tys. zł. Nikt nie odniósł obrażeń. W drodze powrotnej do Raciborza na moście na kanale Ulgi pomiędzy Ostrogiem a Markowicami doszło do kolizji wozu bojowego z autobusem. Pojazdy zderzyły się lusterkami. Trwa wyjaśnianie przyczyn.
Pozostałe zdarzenia za ostatnią dobę to:
10.12 Bosacka Racibórz, dom wielorodzinny, usuwanie owadów spod balustrady po zgłoszeniu użądlenia jednej osoby;
12.26 Pawłów Gamowska, usuwanie błota i gliny;
15.21 Nędza Akacjowa usuwanie owadów;
17.53 Racibórz Mariańska usuwanie owadów;
19.04 Bieńkowice Łąkowa usuwanie owadów.







![Emeryci świętowali w restauracji Raciborska. Dla seniorów zaśpiewał finalista The Voice Kids [FOTO i WIDEO] Emeryci świętowali w restauracji Raciborska. Dla seniorów zaśpiewał finalista The Voice Kids [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761656995seniorzy-.jpg)













![Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO] Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761515464gre00923-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany