Przewodnik czeka. Zaproszenie na rajd

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Raciborzu zaprasza na rajd rowerowy wokół miasta w ramach akcji Przewodnik czeka.
Cel imprezy:
1. poznanie walorów turystyczno- krajoznawczych ziemi raciborskiej – rezerwaty i parki;
2. czynny wypoczynek.
Program:
Wyjazd 23.09.2023 – Racibórz Pl. Długosz godz.10.00. Przejazd trasą: Racibórz-Nowe Zagrody-Zbiornik Polder Racibórz Dolny-Bieńkowice-Tworków-Krzyżanowice-Buków-Staw Wielikąt- Brzezie-Racibórz. Przejazd szlakami rowerowymi, ścieżkami oraz szosą.
Uwagi organizacyjne:
1. Wpisowe na rajd wynosi 7 zł dla, dla członka PTTK 5 zł;
2. W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają materiały informacyjne;
Postanowienia końcowe:
1. Uczestnicy rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie;
2. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wyrządzone szkody przez uczestników osobom trzecim i odwrotnie w czasie trwania wycieczki- rajdu;
3. Członkowie PTTK są ubezpieczeni pod warunkiem opłaconych składek za 2023 r.;
4. Osoby niepełnoletnie do lat 18 mogą uczestniczyć w rajdzie pod opieką osób dorosłych;
5. Udział w imprezie odbywa się na własna odpowiedzialność;
6. Zalecamy podczas jazdy używać kasków ochronnych i kamizelek ostrzegawczych oraz sprawnego roweru;
7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych;
8. Uczestników obowiązuje przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i Karty Turysty.
Impreza dotowana przez Urząd Miasta w Raciborzu. Komandor rajdu Stanisław Żółciński (tel. 506 704 540), Andrzej Kuśnierz (608 442 739)

![Upadek z konia w Krzyżanowicach. Lądował śmigłowiec LPR [FOTO] Upadek z konia w Krzyżanowicach. Lądował śmigłowiec LPR [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762096425575178123-857076683555749-491138931647628598-n-2-.jpg)
![Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762011176img-9278-.jpg)















![Unia Racibórz trzy punkty na koncie wita po dublecie Witta [FOTO] Unia Racibórz trzy punkty na koncie wita po dublecie Witta [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762106874gre01366-.jpg)

![Igrzyska Przedszkolaków – sportowe emocje, nauka i radość w ZSOMS Racibórz [FOTO i WIDEO] Igrzyska Przedszkolaków – sportowe emocje, nauka i radość w ZSOMS Racibórz [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761987092168-.jpg)





![Kolejarz z Chałupek rozjechał Nędzę [FOTO] Kolejarz z Chałupek rozjechał Nędzę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762158760bw-59-of-172-.jpg)

![Geneaologia i sentymentalny spacer po Ratibor. Detektywi historii – nowy cykl spotkań w Zamku Piastowskim w Raciborzu [ZAPROSZENIE] Geneaologia i sentymentalny spacer po Ratibor. Detektywi historii – nowy cykl spotkań w Zamku Piastowskim w Raciborzu [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762160224zrzut-ekranu-2025-11-3-o-09-53-20-.png)



















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany