Nielegalna uprawa marihuany na działkach przy Łąkowej

- W ręce raciborskich kryminalnych wpadł 28-letni mężczyzna, który posiadał prawie 220 działek dilerskich marihuany. Ponadto zajmował się nielegalną uprawą roślin marihuany. Teraz grozi mu nawet do 3 lat więzienia - informuje KPP.
- Wczoraj (22.08.) około południa raciborscy kryminalni udali się w rejon ogródków działkowych przy ulicy Łąkowej w Raciborzu, by sprawdzić informację, z której wynikało, że może znajdować się tam nielegalna uprawa marihuany. Na miejscu potwierdzili informację, ujawniając 8 krzaków marihuany. Dodatkowo zabezpieczyli susz w ilości prawie 220 działek dilerskich. Do policyjnego aresztu trafił 28-letni mieszkaniec Raciborza. Nieodpowiedzialnemu mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pobytu w więzieniu - podała policja w komunikacie.












![Seria zdarzeń drogowych i miejscowych zagrożeń. Pracowity dzień strażaków w powiecie raciborskim [RAPORT 998] Seria zdarzeń drogowych i miejscowych zagrożeń. Pracowity dzień strażaków w powiecie raciborskim [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770279108624721429-1223659086619083-4588420144035552930-n-.jpg)









![Pieśni wielkopostne w kaplicy zamkowej. Wyjątkowy koncert scholi Od Serca [ZAPOWIEDŹ] Pieśni wielkopostne w kaplicy zamkowej. Wyjątkowy koncert scholi Od Serca [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177273565411-1-2-.jpg)




























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.