Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 sierpnia 202309:36

Akcja policjantów i strażaków na Katowickiej

Akcja policjantów i strażaków na Katowickiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

74-letnia mieszkanka bloku przy Katowickiej trafiła do szpitala. Z pomocą dotarli do niej strażacy, siłowo wchodząc do mieszkania.

Zgłoszenie otrzymano o godz. 19.31. Wynikało z niego, że opiekunka nie może dostać się do wnętrza lokalu, klucz jest włożony do zamka o wewnątrz, a starsza kobieta może potrzebować pomocy medycznej. Strażacy wyważyli drzwi, udzielili pierwszej pomocy, po czym pomogli przetransportować 74-latkę do karetki.

Na liście wczorajszych interwencji znalazły się: 9.30 – usuwanie owadów z posesji przy Łąkowej w Chałupkach; 12.58 – alarm fałszywy z instalacji wykrywania pożarów domu handlowego przy Nowej; 14.25 – pożar śmietnika przy domu na Wojnowskiej w Bieńkowicach, najprawdopodobniej wskutek zaprószenia ognia przez popiół; 16.22 zgłoszenie pożaru na Żorskiej, nie potwierdzono; po 20.00 dwukrotne usuwanie owadów przez OSP Tworków.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport19 października 202518:38

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

AKTUALIZACJA. W trakcie weekendu emocji na lokalnych boiskach i parkietach nie brakowało. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport20 października 202508:39

Zgoda Zawada Książęca bezlitosna dla Dzimierza [FOTO]

Zgoda Zawada Książęca bezlitosna dla Dzimierza [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W niedzielę (19 października) LKS „Zgoda” Zawada Książęca podejmowała u siebie LKS Dzimierz.

Oskar Tomeczek
Reklama
Sport19 października 202520:17

Nerwowo i czerwono w starciu Nędzy z Borowikiem [FOTO]

Nerwowo i czerwono w starciu Nędzy z Borowikiem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W sobotę 19 października na boisku przy ulicy Sportowej w Nędzy odbyło się emocjonujące spotkanie miejscowego LKS-u z drużyną ze Szczejkowic. Obie ekipy, znajdujące się tuż nad strefą spadkową, doskonale wiedziały, jak ważne są te punkty - i to było widać od pierwszych minut meczu.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Nasz Racibórz 10.10.2025
10 października 202508:24

Nasz Racibórz 10.10.2025

Nasz Racibórz 03.10.2025
2 października 202517:23

Nasz Racibórz 03.10.2025

Nasz Racibórz 26.09.2025
25 września 202521:17

Nasz Racibórz 26.09.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.