Prezydent zreorganizował urząd. Połączył dwa wydziały

- W celu zwiększenia jakości obsługi interesantów w zakresie spraw społecznych i mieszkaniowych nastąpiło połączenie wydziałów lokalowego i społecznego - podał ratusz.
- Głównym celem tych zmian jest zwiększenie jakości obsługi interesantów w sprawach społecznych i mieszkaniowych poprzez połączenie Wydziałów Lokalowego i Społecznego. Ta strategiczna decyzja ma na celu usprawnienie procesów administracyjnych, zoptymalizowanie działań oraz bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Dzięki temu nasi mieszkańcy otrzymają kompleksową i wszechstronną pomoc w kluczowych kwestiach życiowych. Wprowadzenie tych zmian będzie miało szczególne znaczenie dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, borykają się z problemami mieszkaniowymi lub potrzebują wsparcia w sprawach społecznych. Połączenie Wydziałów Lokalowego i Społecznego umożliwi naszym pracownikom łączenie działań na rzecz mieszkańców w bardziej skoordynowany sposób - podał urząd.
- Dzięki tym krokom dążymy do poprawy jakości życia naszych mieszkańców, zapewnienia szybszych i bardziej precyzyjnych rozwiązań oraz zbudowania jeszcze silniejszej więzi między naszymi pracownikami a społecznością Racibórz. Naszym priorytetem jest zapewnienie, żeby nikt nie został pozostawiony sam sobie w trudnych okolicznościach, a każda osoba potrzebująca pomocy otrzymała wsparcie, na jakie zasługuje - podkreśla Dariusz Polowy.
Naczelniczki łączonych wydziałów otrzymały wypowiedzenia.






![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)














![Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1694204944img_9402-.jpg)

![Ciocia od klocków, Pani Karmelarz, Królowa balonów i Art Camp - ferie na Zamku Piastowskim na bogato [PROGRAM] Ciocia od klocków, Pani Karmelarz, Królowa balonów i Art Camp - ferie na Zamku Piastowskim na bogato [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770138786zrzut-ekranu-2026-02-3-o-18-12-42-.png)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz