Kuźniański MOPS już w nowej siedzibie

- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej funkcjonuje już w nowej siedzibie przy ul. Jagodowej 15 w Kuźni Raciborskiej - informuje tutejszy ratusz.
Po trwającym dwa miesiące remoncie MOPS działa w nowych warunkach, zapewniających wysoki standard obsługi mieszkańców. Ośrodek czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00. W wyremontowanym budynku przy ul. Jagodowej 15 swoje siedziby już wkrótce będą mieć także funkcjonujące na terenie gminy organizacje pozarządowe.







![Planowane wyłączenia prądu w powiecie raciborskim [TERMINARZ] Planowane wyłączenia prądu w powiecie raciborskim [TERMINARZ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1668335352tauron-dystrybucja-5-.jpg)










![Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776775138gre05977-.jpg)

![Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776772991img-9316-.jpg)


























![A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776717470photo-49-z-50-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany