Aktualności14 stycznia 202311:20
Premier o sporze Rafako z Tauronem

0
Reklama
Powiat:
Kierownictwo jednej i drugiej firmy powinno uderzyć się w pierś - to stanowisko szefa rządu.
- To błędy po stronie zarządzających doprowadziły do takiego klinczu - powiedział premier w porannej rozmowie w RMF FM. - Radziłbym im zatrudnić pośrednika, mediatora. Wierzę, że resort aktywów państwowych pomoże spółkom się porozumieć - spuentował w studiu. Zapis rozmowy poniżej, wątek Rafako czas 23:10.




















![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)























![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz