Raport 998. Groźne pożary w Nędzy i Raciborzu

W stolicy powiatu zapalił się autobus przy ul. Batorego, a w Nędzy sadza w przewodzie kominowym. W drugim przypadku musiało interweniować pogotowie ratunkowe.
Wezwanie na Batorego w Raciborzu przyszło w piątek, 18.12, o godz. 20.34. Do akcji skierowano dwa zastępy zawodowe oraz policję. Na miejscu okazało się, że prawdopodobnie z powodu zwarcia w instalacji elektrycznej doszło do zaprószenia ognia w tylnej części pojazdu. Płomienie udało się stłumić pracownikom, a dogasić strażakom. Straty oszacowano na 3 tys. zł.
Wezwanie do Nędzy otrzymano 16.12. o godz. 20.32. Pożar objął cały komin domu przy ul. Tuwima. Strażakom udało się opanować zagrożenie, ale domownik, który sam próbował ratować sytuację, poczuł nudności. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych i zabranie do szpitala.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany