Najnowsze wiadomości

Aktualności29 listopada 202208:04

Praca w DPS Złota Jesień w Raciborzu - księgowy, stanowisko urzędnicze

Praca w DPS Złota Jesień w Raciborzu - księgowy, stanowisko urzędnicze - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Dom Pomocy Społecznej „Złota Jesień” w Raciborzu zatrudni pracownika na stanowisko KSIĘGOWY.

Oferujemy:

- Pracę na pełny etat (Pierwsza umowa zawarta na okres 6 m -cy z obowiązkiem odbycia służby przygotowawczej - w przypadku osób podejmujących po raz pierwszy pracę na stanowisku urzędniczym),
- Stabilne zatrudnienie,
- Dobre warunki pracy i płacy,
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, dostęp do szkoleń.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe – ekonomiczne jednolite studia magisterskie, studia zawodowe ekonomiczne, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie, studia podyplomowe o kier. finanse i rachunkowość lub wykształcenie średnie policealne, pomaturalne bądź średnie zawodowe o kierunku ekonomicznym oraz co najmniej 2 letni staż pracy.
- Znajomość obsługi programów finansowo – księgowych.

Obowiązki:

- Ewidencja i księgowanie wyciągów bankowych,
- Ewidencjonowanie i księgowanie faktur oraz innych dokumentów księgowych,
- Rozliczanie delegacji,
- Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi w zakresie realizacji zadań,
- Analiza i kontrola kont rozrachunkowych.

Termin rozpoczęcia pracy – po zakończeniu naboru

Szczegóły oferty pracy pod adresem: https://bip.powiatraciborski.pl/dps/Nabor_2022.html lub pod nr telefonu 32 415 31 36 wew. 306

Autor: ogłoszenie, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Zobacz film z RTK

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 26.04.2024
25 kwietnia 202419:33

Nasz Racibórz 19.04.2024
19 kwietnia 202421:56

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Zobacz wszystkie