Sport7 listopada 201520:29

Gol w doliczonym czasie dał trzy punkty Rudom

Gol w doliczonym czasie dał trzy punkty Rudom - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska:

Na boisku w Gorzycach zmierzyły się dziś drużyny, które od kilku kolejek nie przegrały meczu - miejscowy zespół Czarnych i Buk Rudy. W pierwszej połowie nikomu nie udało się wykorzystać żadnej z nielicznych sytuacji bramkowych. Po zmianie stron spotkanie się ożywiło. W 64. minucie sędzia podyktował rzut wolny pośredni w polu karnym gospodarzy. Po strzale na bramkę i zamieszaniu piłkę w siatce umieścił Mariusz Wanglorz. Kilkanaście minut później po golu Marka Mnicha było 1:1.

W 86. minucie przed szansą na poprawę wyniku stanęli Czarni, jednak nie udało im się wykorzystać rzutu karnego - pewną obroną popisał się Ryszard Morgała. Również goście byli blisko zdobycia kolejnego gola, trafiając w końcówce meczu w słupek. W doliczonym czasie gry Mateusz Procek, mijając bramkarza i umieszczając piłkę w pustej bramce, zdobył gola decydującego o zwycięstwie.

LKS Czarni Gorzyce - LKS Buk Rudy 1:2 (0:0)

Bramki:
0:1 Mariusz Wanglorz 64'
1:1 Marek Mnich 80'
1:2 Mateusz Procek 90 1'

Żółte kartki: Bartosz Nowikowski, Daniel Durka (Gorzyce), Michał Wilczek, Ryszard Morgała, Marcin Bok (Rudy)

Czarni Gorzyce: Kamil Pałyga - Daniel Durka, Witold Lamczyk, Patryk Zakrzewski, Szymon Panic (62. Bartosz Nowikowski), Dawid Siedlaczek, Grzegorz Łukasiak, Krzysztof Warło, Rafał Wala, Kamil Oślizło, Marek Mnich
Zawodnicy rezerwowi: Tomasz Paloc, Mariusz Płaczek, Rafał Ganita, Mateusz Bojarski, Jakub Kłosek, Mariusz Wala
Trener: Tomasz Gajewski

Buk Rudy: Ryszard Morgała - Artur Bębenek, Michał Wilczek, Marcin Bok (83. Adam Bok), Patryk Hamiga, Przemysław Humski, Tomasz Bok (kpt.), Mariusz Wanglorz, Mateusz Procek, Jakub Kazanecki (90. Dawid Towarnicki), Adam Tworuszka
Zawodnicy rezerwowi: Szymon Krzyżanowski, Daniel Duda, Beniamin Miera
Trener: Beniamin Miera

Sędziowie: Dariusz Kowacz, Antoni Krybus, Mateusz Pacharzyna