Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja11 grudnia 202012:19

Jak uczyć w dobie pandemii i nie tylko. Projekt raciborskiej SP4

Jak uczyć w dobie pandemii i nie tylko. Projekt raciborskiej SP4 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W dniach od 26 do 30 listopada 2020 pięćdziesięciu nauczycieli z SP4, ze Szkoły Podstawowej w Raduni w Czechach oraz z zaprzyjaźnionych szkół wzięło udział w warsztatach online za pośrednictwem platformy ZOOM w ramach projektu „Jak uczyć?” - inspiracje, wymiana doświadczeń na pograniczu polsko-czeskim.

Celem pierwszego spotkania online był przegląd i poprawa kompetencji niezbędnych do nabycia praktycznych umiejętności uczenia oraz warsztatowa wymiana doświadczeń. Nauczyciele rozmawiali m.in. o edukacji włączającej w Polsce i w krajach Unii Europejskiej, o sposobach aktywizacji uczniów, pozytywnej atmosferze nauczania, motywacji i inteligencji motywacyjnej. Podczas drugiego spotkania poruszono temat komunikacji interpersonalnej, depresji wśród dzieci i młodzieży oraz podsumowano działania w ramach współpracy polsko-czeskiej.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa RP „Przekraczamy granice”.

Autor: Materiał nadesłany, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport23 maja 202600:49

Przyjechali na ścięcie, wyjechali z punktem. Niespodzianka przy Srebrnej [FOTO]

Przyjechali na ścięcie, wyjechali z punktem. Niespodzianka przy Srebrnej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
Racibórz:

Po szalonym i momentami bardzo chaotycznym meczu Unia Racibórz zremisowała z LKS Gamów. Spotkanie miało dwa zupełnie różne oblicza - od ofensywnych akcji i zwrotów sytuacji po fragmenty bardzo mętnej, rwanej gry. Ostatecznie kibice zobaczyli aż sześć goli i emocje do samego końca.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport23 maja 202621:10

Bój o utrzymanie z ogromnymi emocjami. Buk Rudy wywozi bezcenne punkty z Markowic [FOTO]

Bój o utrzymanie z ogromnymi emocjami. Buk Rudy wywozi bezcenne punkty z Markowic [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Spotkanie LKS 07 Markowice z Bukiem Rudy miało wszystko, czego można spodziewać się po meczu o ogromną stawkę. Były nerwy, walka o każdy metr boiska, groźne sytuacje pod obiema bramkami, kontuzja wymagająca interwencji pogotowia oraz emocje, które udzieliły się także kibicom.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport24 maja 202601:25

Dzień pierwszy VI edycji Turnieju Małych Bajtli za nami [FOTO]

Dzień pierwszy VI edycji Turnieju Małych Bajtli za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W słoneczne sobotnie przedpołudnie, 23 maja boiska w Markowicach wypełniły się młodymi piłkarzami, trenerami oraz rodzicami dopingującymi swoje drużyny. Wszystko za sprawą VI Turnieju Małych Bajtli, który zgromadził zespoły z Raciborza i okolic.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.05.2026
21 maja 202617:30

Nasz Racibórz 22.05.2026

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.