Sport4 czerwca 202114:28
Drugi dzień turnieju piłkarskiego w Nędzy

0
Reklama
Nędza:
UdostępnijKomentuj (0)Drugiego dnia w Nędzy rywalizowały dzieci z rocznika 2011. O godz. 15.00 na boiska wybiegną piłkarze z rocznika 2013. Jedną z głównych atrakcji jest występ Pawła Skóry, Mistrza Świata, Europy i Polski w freestyle football. Zapraszamy do galerii zdjęć.









































































































![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)










![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)







































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany