Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 marca 202112:57

Policyjny pościg ulicami Rybnika

Policyjny pościg ulicami Rybnika - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

Dzielnicowi z rybnickiej komendy prowadzili pościg za kierowcą peugeota, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 24-latek jechał z dużą prędkością, łamiąc po drodze wiele przepisów ruchu drogowego, uderzył w busa, a następnie w betonowe ogrodzenie. Mieszkaniec powiatu wodzisławskiego był pijany, miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w jego samochodzie policjanci znaleźli marihuanę.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 2 marca około godziny 9.20 w Rybniku, w dzielnicy Piaski. Dyżurny rybnickiej komendy otrzymał zgłoszenie od przypadkowego świadka, który zawiadomił mundurowych o nietrzeźwym kierowcy peugeota, który podczas jazdy wjechał na chodnik i najprawdopodobniej jest pijany. W tym rejonie byli właśnie dzielnicowi, którzy wykonywali czynności związane z kontrolą osób objętych kwarantanną.

Po chwili, w rejonie ulicy Przemysłowej stróże prawa zauważyli kierowcę osobówki, który poruszał się z dużą prędkości. Policjanci przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazali zatrzymać się kierowcy. Wówczas pijany mężczyzna przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Po około kilometrze kierujący peugeotem uderzył w pojazd marki Mercedes, a następnie w betonowe ogrodzenie. Stróże prawa obezwładnili go i zatrzymali.

Okazało się, że 24-latek miał on blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo została mu pobrana krew do badań. Ponadto podczas przeszukania jego samochodu kryminalni znaleźli 16 gramów marihuany. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia.

Autor: KMP Rybnik, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport9 listopada 202522:01

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Wiele sportowych emocji towarzyszyło pierwszym dniom długiego weekendu. Grali piłkarze na szczeblu od II ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik, siatkarki, siatkarze, koszykarki i piłkarki ręczne. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Sport11 listopada 202516:40

Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO]

Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

W meczu klasy okręgowej pomiędzy Unią Racibórz a Czarnymi Gorzyce nie zabrakło emocji, zwrotów akcji i walki do samego końca. Spotkanie rozegrane na stadionie przy Srebrnej dostarczyło kibicom wielu wrażeń, a gospodarze sięgnęli po cenne trzy punkty, które pozwoliły im zbliżyć się do ligowej czołówki.

(greh)
Reklama
Sport10 listopada 202507:39

Kolejne sukcesy raciborskich karateków

Kolejne sukcesy raciborskich karateków - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
mat. nadesłany
Reklama
Reklama
Aktualności11 listopada 202516:53

Gwiazdy motoryzacji minionych dekad na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO]

Gwiazdy motoryzacji minionych dekad na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
2
Racibórz:

W ramach miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości na rynku w Raciborzu pojawiły się samochody, które niegdyś królowały na polskich drogach. Pojazdy z lat 80. i 90. przyciągnęły uwagę mieszkańców i miłośników motoryzacyjnych wspomnień.

J. Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Sport10 listopada 202516:56

Młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie zaprezentowali swe umiejętności [FOTO i WIDEO]

Młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie zaprezentowali swe umiejętności [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na nowo otwartym lodowisku Piastor w Raciborzu odbył się dziś wyjątkowy pokazowy trening i mecz mini-hokeja w wykonaniu młodych zawodników Akademii JKH GKS Jastrzębie. Wydarzenie przyciągnęło uwagę licznie zgromadzonych widzów, którzy mogli zobaczyć w akcji najmłodsze talenty jednej z czołowych akademii hokejowych w regionie.

(greh)
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.