PKS będzie kursował z Raciborza do Lysek

Powiat Raciborski ogłasza zamiar bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii komunikacyjnej Racibórz - Lyski przez Raszczyce, Żytną, Adamowice, Bogunice.
Podstawa prawna:
Art. 23 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 19 ust. 1 pkt 3 i art. 22 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t. j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1944
z późn. zm.).
1. Nazwa i adres właściwego organizatora
Powiat Raciborski
Adres: 47-400 Racibórz Plac Stefana Okrzei 4
2. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia
Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t. j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1944 z późn. zm.).
3. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których będą wykonywane przewozy.
Rodzaj przewozów: publiczny transport zbiorowy autobusowy, powiatowe przewozy pasażerskie.
Określenie sieci komunikacyjnej: przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Powiatu Raciborskiego, dla której Powiat Raciborski jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego.
Usługi przewozowe będą wykonywane na następujących liniach komunikacyjnych:
1. Racibórz – Lyski przez Raszczyce, Żytną, Raszczyce, Adamowice, Bogunice.
4. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy.
27 grudzień 2020 r.
5. Zmiana informacji:
Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t. j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1944 z późn. zm.) zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.
6. Miejsce zamieszczenia niniejszego ogłoszenia:
- Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej,
- Biuletyn Informacji Publicznej
- tablica informacyjna w budynku głównym Starostwa Powiatowego w Raciborzu
- strona internetowa organizatora (www.powiatraciborski.pl)


![Na Długiej pojawiły się platany. Na początek w donicach, docelowo mogą trafić do gruntu [FOTO] Na Długiej pojawiły się platany. Na początek w donicach, docelowo mogą trafić do gruntu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774706142zrzut-ekranu-2026-03-28-o-14-55-19-.png)






![Niewykorzystane okazje i spóźniona pogoń. Podział punktów w derbach [FOTO] Niewykorzystane okazje i spóźniona pogoń. Podział punktów w derbach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774737636gre05669-.jpg)



![Obudzili się w końcówce, ale zabrakło czasu. Markowice bez punktów w derbach [FOTO] Obudzili się w końcówce, ale zabrakło czasu. Markowice bez punktów w derbach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774786824photo-55-z-61-.jpg)







![Pieśni wielkopostne w kaplicy zamkowej. Owacje na stojąco dla scholi Od Serca [FOTO i WIDEO] Pieśni wielkopostne w kaplicy zamkowej. Owacje na stojąco dla scholi Od Serca [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774819408dsc-5717-.jpg)
![Dziewięć goli i wielkie emocje. Nędza przegrywa po thrillerze [FOTO] Dziewięć goli i wielkie emocje. Nędza przegrywa po thrillerze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774784780photo-38-z-87-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany