Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie22 listopada 202312:15

Posadzki anhydrytowe samopoziomujące: perfekcyjna gładkość i trwałość na lata

Posadzki anhydrytowe samopoziomujące: perfekcyjna gładkość i trwałość na lata - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Aranżacja wnętrza spełnia oczekiwania tylko i wyłącznie wówczas, gdy zainwestujemy w odpowiednie wykończenie pomieszczenia. Znaczenie ma w tym przypadku każdy detal. Jednym z głównych elementów jest wykonanie wysokiej jakości wylewki podłogowej. A do takich niewątpliwie należy samopoziomujący jastrych anhydrytowy o doskonałych właściwościach. Co istotne, jest to materiał idealnie korespondujący z bardzo powszechnie dziś stosowanym ogrzewaniem podłogowym.

Stabilne wylewki samopoziomujące Śląsk – postaw na najwyższą jakość

Jastrych anhydrytowy to płynna masa wytwarzana na bazie odmiany gipsu. Anhydryt zwany jest inaczej odwodnionym gipsem. Czołówką na rynku są innowacyjne posadzki Thermo-floor firmy  Anhydritec® doceniane za wiele zalet. Technologia THERMIO®+ została opracowana specjalnie na potrzeby wodnego ogrzewania podłogowego. Wylewka Thermo-floor znajduje zastosowanie pod wszystkie rodzaje okładzin. Pod podłogi kamienne, drewniane, żywiczne, a także pod panele laminowane, wykładziny dywanowe oraz płytki. Anhydrytowy jastrych dostarczany jest w każdej, żądanej ilości i mieszany dopiero na miejscu przeznaczenia. System przygotowania mieszanki jest w pełni zautomatyzowany i sterowany komputerowo.

techbau-wylewki-anhydrytowe10

Podłoże pod wylewkę trzeba odpowiednio przygotować. Usunąć wszystkie zanieczyszczenia i odkurzyć powierzchnię. Zadbać należy o szczelność podłoża oraz o izolację przeciwwilgociową. Wszelkie elementy metalowe mające kontakt z posadzką należy zabezpieczyć antykorozyjnie.

Czas schnięcia anhydrytowego jastrychu zależy w dużej mierze od wilgotności i cyrkulacji powietrza, a także od grubości posadzki. Pomieszczenie należy wietrzyć dopiero po 48 h od skończenia prac. Do tego czasu wylewkę trzeba chronić przed przeciągami i nasłonecznieniem. Najczęściej po 48 h można już po posadzce chodzić. Zaleca się także profesjonalne szlifowanie posadzek anhydrytowych.

Zalety posadzki anhydrytowej Thermo-floor

Przede wszystkim w przypadku wylewki anhydrytowej Thermo-floor liczyć można na wysoki współczynnik przenikania ciepła. Masa posadzkowa, której grubość może zostać zminimalizowana nawet do jedynie 2 cm, bardzo dokładnie przylega do rurek grzejnych. W trakcie procesu wiązania materiał nie zwiększa objętości i praktycznie wbudowuje się bez szczelin dylatacyjnych. Wysoka przewodność ciepła oraz efektywność termiczna są więc gwarantowane. Dodatkowo, cienka warstwa wylewki pozwala na zastosowanie większej warstwy izolacji termicznej. W pomieszczeniu bardzo szybko osiągana jest żądana temperatura co znacząco wpływa na komfort użytkowników. Ostatecznie wszystkie te czynniki przekładają się na niższe rachunki za ogrzewanie.

techbau-wylewki-anhydrytowe13

Kolejną zaletą posadzki anhydrytowej jest jej samorozlewność. Wynikiem wygodnych i przebiegających bardzo sprawnie prac jest równa, gładka i idealnie wypoziomowana podłoga nie wymagająca żadnych poprawek. Przygotowanie mieszanki to proces w pełni zautomatyzowany i sterowany komputerowo. Klienci otrzymują więc gwarancję najwyższej jakości materiału. Po pracach  brak jest odpadów, gdyż wylewki powstaje dokładnie tyle, ile potrzeba. Po wyschnięciu posadzka jest bardzo wytrzymała na zginanie czy ściskanie. Anhydrytowe posadzki nie pękają i są bardzo trwałe. Stanowią doskonałą izolację akustyczną, termiczną i charakteryzują się niepalnością.

Pozostaje więc jedynie pytanie o to, gdzie szukać specjalistów wykonujących wylewki samopoziomujące? Śląsk to rejon działania doświadczonej firmy KIBO. Na stronie internetowej wykonawcy znajdziemy potrzebne dane kontaktowe. Zaufaj profesjonalistom, zadzwoń już dziś i zarezerwuj dogodny termin!

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności22 lutego 202421:07

Blisko dwieście podpisów pod apelem do mieszkańców Raciborza

Blisko dwieście podpisów pod apelem do mieszkańców Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
36
list do redakcji, fot. arch. portalu
Reklama
Aktualności23 lutego 202411:54

Kluczowy menedżer ma odejść z Eko-Okien

Kluczowy menedżer ma odejść z Eko-Okien - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Forumbranzowe.com
Aktualności23 lutego 202412:15

Pięć zastępów w akcji przy Mickiewicza [FOTO]

Pięć zastępów w akcji przy Mickiewicza [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Cztery zastępy PSP i jeden zastęp OSP zostały zadysponowane w piątek, 23.02., do obiektu handlowego przy ulicy Mickiewicza w Raciborzu. Co było przyczyną interwencji?

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności23 lutego 202408:26

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Paweł Chałupka
Reklama
Aktualności21 lutego 202410:54

Raport 998. Zanieczyszczona jezdnia w Kuźni Raciborskiej

Raport 998. Zanieczyszczona jezdnia w Kuźni Raciborskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red, fot. FB/OSP Kuźnia Raciborska
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 23.02.2024
23 lutego 202409:04

Nasz Racibórz 23.02.2024

Nasz Racibórz 16.02.2024
15 lutego 202423:16

Nasz Racibórz 16.02.2024

Nasz Racibórz 09.02.2024
9 lutego 202409:27

Nasz Racibórz 09.02.2024

Nasz Racibórz 02.02.2024
2 lutego 202410:02

Nasz Racibórz 02.02.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.