Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie10 lipca 202323:26

Czy warto kupić balony foliowe?

Czy warto kupić balony foliowe? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Nie ulega wątpliwości, że kolorowe balony są nie lada rozrywką i to bez względu na okazję. Osoba, która planuje przyjęcie nie może absolutnie zapomnieć o tej imprezowej dekoracji, która jest wręcz obowiązkowa. W sprzedaży dostępne są zarówno balony foliowe, jak i gumowe. W tym artykule wyjaśnimy, czym się różnią, a także wymienimy główne zalety balonów foliowych.

Zalety balonów foliowych

Najczęściej w sklepach można znaleźć balony gumowe, czyli lateksowe, które są uznawane jako tradycyjne. Mogą przybrać różne kształty po napełnieniu powietrzem i są lubiane przez najmłodszych imprezowiczów. W przypadku większej ilości balonów potrzebne są pompki oraz inne akcesoria do napełniania powietrzem, takie jak dmuchawy. Przydatne są również zatyczki i patyczki, które mogą zapobiec wydostaniu się powietrza z balonu. Warto wspomnieć o balonach foliowych, czyli takich, które są napełniane specjalną butlą z helem. Nie da się ukryć, że są one zdecydowanie bardziej wytrzymałe od balonów gumowych, a do tego można przedłużyć ich samoistne unoszenie się w powietrzu dzięki najróżniejszym akcesoriom do balonów. Podobnie jak balony gumowe, balony foliowe mogą przybierać rozmaite kształty i wzory, nie tylko tradycyjne cyfry i gwiazdy, ale również napisy oraz serca. Bez wątpienia jest to wyjątkowo ciekawa alternatywa dla klasycznych balonów gumowych, a ich głównym plusem jest względna trwałość oraz bardzo długie unoszenie się w powietrzu. Balony foliowe prezentują się naprawdę bardzo efektownie jako dekoracje oraz ozdoby.

Wybór balonów na przyjęcie

Klient, który planuje przygotowanie większego przyjęcia może postanowić o wykorzystaniu balonów helowych, czyli foliowych. Partytino oferuje balony foliowe wykonane z tworzywa wysokiej jakości, które różnią się kształtami, wzorami oraz kolorystyką. Na najróżniejsze sposoby można wykorzystać balony na hel, głównie ze względu na ich atrakcyjną formę. Na urodziny, czy święta doskonale sprawdzą się balony z nadrukami i w określonym kształcie. Jest to również świetny pomysł, żeby komuś za coś podziękować lub docenić jego starania. Balony foliowe coraz częściej wykorzystywane są jako główna dekoracja imprezy. Nie jest w zasadzie istotne, czy są to balony pojedyncze, czy też pełne zestawy. Przy pomocy balonów można zawsze w ciekawy sposób podkreślić charakter towarzyskiego spotkania. Szczególnie dobrze prezentują się balony foliowe w kształcie literek i z postaciami z bajek, które powinny przypaść do gustu zwłaszcza dzieciom. Dziecko może później taki balonik zawiesić w swoim pokoju i podziwiać w wolnym czasie. Na sam koniec wypada jeszcze wspomnieć o tym, że balony foliowe są droższe niż lateksowe, dlatego trzeba przygotować się na zwiększony budżet, jeśli klientowi zależy na dużych dekoracjach. Balony foliowe nadają się doskonale na dłuższe imprezy, ponieważ mogą wisieć nawet 5-6 dni, jeśli są całkowicie napełnione powietrzem. Balony foliowe napełniane helem są mniej wytrzymałe niż te napełniane powietrzem i mogą trwać do 3 dni.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności16 czerwca 202418:27

Tak w Raciborzu zagrzewali biało-czerwonych do boju [FOTO i WIDEO]

Tak w Raciborzu zagrzewali biało-czerwonych do boju [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Dobra gra, niekorzystny wynik - tak można podsumować debiut biało-czerwonych w UEFA Euro 2024. Liczne grono kibiców zebrało się na zamku.

red.
Reklama
Sport15 czerwca 202421:57

Dziesięć do zera, Unia Racibórz żegna outsidera [FOTO]

Dziesięć do zera, Unia Racibórz żegna outsidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Kibice, którzy postanowili obejrzeć sobotnie spotkanie klasy okręgowej pomiędzy Unią Racibórz a Startem Mszana, nie mogli narzekać na brak goli. Padło ich aż dziesięć, wszystkie dla raciborzan. Rozegrano jednak tylko jedną połowę. Na drugą część meczu goście z Mszany już nie wyszli. Spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy dla uczczenia pamięci śp. Marcina Mizi, byłego gracza Unii, który padł ofiarą brutalnej napaści w Sosnowcu.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i edukacja16 czerwca 202400:21

Fenomenalna gala raciborskiej SKAZY [FOTO i WIDEO]

Fenomenalna gala raciborskiej SKAZY [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
2
Racibórz:

Trzynastka okazała się szczęśliwa dla Zespołu Tanecznego Skaza, szczególnie w obszarze modern, jazz i teatr tańca. W niedzielę, 16.06., druga okazja, by obejrzeć wszystkie układy.

Jan Ptak
Aktualności16 czerwca 202418:02

Krzanowice wywożą trzy puchary z Bojanowa. Gminne zawody sportowo-pożarnicze

Krzanowice wywożą trzy puchary z Bojanowa. Gminne zawody sportowo-pożarnicze - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Zapowiada się ciekawa rywalizacja na jesiennych zawodach powiatowych. Krzanowice I miały dziś w sztafecie 57 a w bojówce 39 sekund, notując bardzo dobry łączny wynik 96, co stawia ich w gronie faworytów, obok Roszkowa i Samborowic, które wygrały swoje zawody gminne. W Bojanowie Krzanowice wygrały też wśród kobiet i CTIF chłopców.

fot. Nina Perek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 czerwca 202422:07

W okrąglaku jak w Meksyku. Potomkowie Azteków w parafii NSPJ [FOTO i WIDEO]

W okrąglaku jak w Meksyku. Potomkowie Azteków w parafii NSPJ [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Raz w roku kościół pw. NSPJ wypełnia folklor różnych krajów świata. Na niedzielnej Mszy św. goszczą zespoły raciborskiego festiwalu Śląsk Kraina Wielu Kultur. Nie inaczej było dziś, 16.06.

Jan Ptak
Biznes17 czerwca 202407:23

Rafamet ma nowego prezesa

Rafamet ma nowego prezesa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Piekary Śląskie
Reklama
Reklama
Aktualności15 czerwca 202421:08

OSP Pogrzebień najlepsza w zawodach gminnych w Kobyli

OSP Pogrzebień najlepsza w zawodach gminnych w Kobyli - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. w, M. Niewrzoł
Reklama
Sport16 czerwca 202419:00

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Większość piłkarskich lig zakończyło już sezon 2023/2024. W weekend rozegrano ostatnie mecze. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Aktualności16 czerwca 202423:42

Bojanów na bis! Zawody sportowo-pożarnicze gminy Krzanowice [FOTO]

Bojanów na bis! Zawody sportowo-pożarnicze gminy Krzanowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Rywalizacja, ale i rodzinny, strażacki piknik zorganizowano dziś, 16.06., na boisku w Bojanowie. Mundur strażacki ubrało kilka pokoleń mieszkańców gminy.

Mirosław Kościelniak
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 14.06.2024
16 czerwca 202421:51

Nasz Racibórz 14.06.2024

Nasz Racibórz 07.06.2024
7 czerwca 202409:19

Nasz Racibórz 07.06.2024

Nasz Racibórz 31.05.2024
31 maja 202409:28

Nasz Racibórz 31.05.2024

Nasz Racibórz 24.05.2024
23 maja 202423:06

Nasz Racibórz 24.05.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.