Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie10 lipca 202323:26

Czy warto kupić balony foliowe?

Czy warto kupić balony foliowe? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Nie ulega wątpliwości, że kolorowe balony są nie lada rozrywką i to bez względu na okazję. Osoba, która planuje przyjęcie nie może absolutnie zapomnieć o tej imprezowej dekoracji, która jest wręcz obowiązkowa. W sprzedaży dostępne są zarówno balony foliowe, jak i gumowe. W tym artykule wyjaśnimy, czym się różnią, a także wymienimy główne zalety balonów foliowych.

Zalety balonów foliowych

Najczęściej w sklepach można znaleźć balony gumowe, czyli lateksowe, które są uznawane jako tradycyjne. Mogą przybrać różne kształty po napełnieniu powietrzem i są lubiane przez najmłodszych imprezowiczów. W przypadku większej ilości balonów potrzebne są pompki oraz inne akcesoria do napełniania powietrzem, takie jak dmuchawy. Przydatne są również zatyczki i patyczki, które mogą zapobiec wydostaniu się powietrza z balonu. Warto wspomnieć o balonach foliowych, czyli takich, które są napełniane specjalną butlą z helem. Nie da się ukryć, że są one zdecydowanie bardziej wytrzymałe od balonów gumowych, a do tego można przedłużyć ich samoistne unoszenie się w powietrzu dzięki najróżniejszym akcesoriom do balonów. Podobnie jak balony gumowe, balony foliowe mogą przybierać rozmaite kształty i wzory, nie tylko tradycyjne cyfry i gwiazdy, ale również napisy oraz serca. Bez wątpienia jest to wyjątkowo ciekawa alternatywa dla klasycznych balonów gumowych, a ich głównym plusem jest względna trwałość oraz bardzo długie unoszenie się w powietrzu. Balony foliowe prezentują się naprawdę bardzo efektownie jako dekoracje oraz ozdoby.

Wybór balonów na przyjęcie

Klient, który planuje przygotowanie większego przyjęcia może postanowić o wykorzystaniu balonów helowych, czyli foliowych. Partytino oferuje balony foliowe wykonane z tworzywa wysokiej jakości, które różnią się kształtami, wzorami oraz kolorystyką. Na najróżniejsze sposoby można wykorzystać balony na hel, głównie ze względu na ich atrakcyjną formę. Na urodziny, czy święta doskonale sprawdzą się balony z nadrukami i w określonym kształcie. Jest to również świetny pomysł, żeby komuś za coś podziękować lub docenić jego starania. Balony foliowe coraz częściej wykorzystywane są jako główna dekoracja imprezy. Nie jest w zasadzie istotne, czy są to balony pojedyncze, czy też pełne zestawy. Przy pomocy balonów można zawsze w ciekawy sposób podkreślić charakter towarzyskiego spotkania. Szczególnie dobrze prezentują się balony foliowe w kształcie literek i z postaciami z bajek, które powinny przypaść do gustu zwłaszcza dzieciom. Dziecko może później taki balonik zawiesić w swoim pokoju i podziwiać w wolnym czasie. Na sam koniec wypada jeszcze wspomnieć o tym, że balony foliowe są droższe niż lateksowe, dlatego trzeba przygotować się na zwiększony budżet, jeśli klientowi zależy na dużych dekoracjach. Balony foliowe nadają się doskonale na dłuższe imprezy, ponieważ mogą wisieć nawet 5-6 dni, jeśli są całkowicie napełnione powietrzem. Balony foliowe napełniane helem są mniej wytrzymałe niż te napełniane powietrzem i mogą trwać do 3 dni.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 września 202316:57

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
41
Racibórz:

- W ramach środków przewidzianych w Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg. Miasto Racibórz pozyskało 6,97 mln. zł dofinansowania na zadania mające na celu wyłącznie poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu - informuje magistrat.

(um)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności26 września 202308:02

Sukces programu edukacyjnego Henkla

Sukces programu edukacyjnego Henkla - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Henkel Polska ponownie zawitał z programem Świat Młodych Badaczy do szkół w Raciborzu i okolicznych miejscowościach

materiał partnera
Reklama
Aktualności27 września 202309:20

Raport 998. Rój na placu zabaw przy SP 13

Raport 998. Rój na placu zabaw przy SP 13 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.09.2023
22 września 202308:23

Nasz Racibórz 22.09.2023

Nasz Racibórz 15.09.2023
15 września 202311:22

Nasz Racibórz 15.09.2023

Nasz Racibórz 08.09.2023
7 września 202320:25

Nasz Racibórz 08.09.2023

Nasz Racibórz 01.09.2023
31 sierpnia 202323:10

Nasz Racibórz 01.09.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.