Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie28 listopada 201308:22

AKRONIS - tworzymy z pasją dla Ciebie...

Reklama
Racibórz:

Już od kilku lat działamy na raciborskim rynku i tworzymy dla Państwa wyjątkowe wyroby z metalu. Wraz z profesjonalnym wykonawstwem służymy fachową pomocą techniczną na każdym etapie realizacji Państwa projektu. Powierzone nam zadania wykonujemy z najwyższą starannością, a jednocześnie w krótkich terminach i za rozsądną cenę.

Doświadczenie naszego zespołu i ogromne możliwości techniczne, przekładają się na wysoką jakość wyrobów, to zaś owocuje zadowoleniem i zaufaniem naszych klientów. Sztuka pracy z metalem - to dla nas również podejmowanie wyzwań w zakresie wystroju wnętrz. Doświadczenie zdobyte przy produkcji najróżniejszych wyrobów dekoracyjnych służy nam z powodzeniem przy realizacji nietypowych zleceń od projektu po wykonawstwo.

Jeżeli macie wizję, jak dany element ma wyglądać, tylko nie wiecie, jak to zrobić, to trafiliście w odpowiednie miejsce. To właśnie my możemy zaproponować Państwu serię stylowych świeczników z linii SimpleLine, a także ozdoby i dekoracje świąteczne. Stworzone w doskonałym stylu, małe, średnie i duże, pasujące idealnie do każdego wnętrza podkreślając jego charakter, szczególnie podczas Świąt Bożego Narodzenia… Ozdobne wyroby metalowe malowane są wysokiej jakości, odpornym na zarysowania lakierem proszkowym. Dzięki temu będą służyć Wam przez długie lata.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także wiele metalowych gadżetów do wykorzystania w życiu codziennym bądź też nadających się na prezent. Zrobimy dla Państwa także - i przede wszystkim - bramy, płoty, ogrodzenia, balustrady, balkony, płotki, stojaczki, wieszaki, kwietniki, elementy wyposażenia barów i restauracji, czy przenośniki taśmowe. Wszystko co tylko nam Państwo zlecicie.

Zapraszamy więc do współpracy, tym bardziej, że mamy dla Państwa specjalną ZIMOWĄ PROMOCJĘ – jeśli chcecie zainwestować w nowe ogrodzenie czy bramę na wiosnę, mogą Państwo złożyć zamówienie już dziś otrzymując rabat w wysokości do 15%.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz film z RTK

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 09.12.2022
8 grudnia 202219:13

Nasz Racibórz 09.12.2022

Nasz Racibórz 02.12.2022
8 grudnia 202219:12

Nasz Racibórz 02.12.2022

Nasz Racibórz 25.11.2022
25 listopada 202209:38

Nasz Racibórz 25.11.2022

Nasz Racibórz 18.11.2022
23 listopada 202216:14

Nasz Racibórz 18.11.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.