Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia30 stycznia 201912:58

TOP10 - pomysły na wyjazd integracyjny

TOP10 - pomysły na wyjazd integracyjny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Jeszcze jakiś czas temu nikt specjalnie nie myślał o organizowaniu imprez integracyjnych w firmach. Pracownicy przychodzili, robili swoje i wychodzili do domów, a kadra managerska raczej nie zaprzątała sobie głowy poznawaniem tzw. „miękkich” umiejętności swoich pracowników. Kilka lat temu zwyczaj organizowania takich imprez zaczął przyjmować się także w Polsce i staje się coraz bardziej popularny.

Pomysły na firmowe integracje

Jeszcze jakiś czas temu nikt specjalnie nie myślał o organizowaniu imprez integracyjnych w firmach. Pracownicy przychodzili, robili swoje i wychodzili do domów, a kadra managerska raczej nie zaprzątała sobie głowy poznawaniem tzw. „miękkich” umiejętności swoich pracowników. Kilka lat temu zwyczaj organizowania takich imprez zaczął przyjmować się także w Polsce i staje się coraz bardziej popularny. Choć nadal w wielu sytuacjach impreza taka kończy się wyjściem na paintball czy ogniskiem nad jeziorem w piątek po pracy, coraz częściej są to imprezy wyjazdowe z noclegiem w komfortowym hotelu i z mnóstwem atrakcji. Klub travelowy Travelist.pl poleca najlepsze hotele i zdradza inspiracje na firmowe integracje!

Wyjazd integracyjny nad morzem

Choć większości ludzi takie eventy i wyjazdy kojarzą się z samymi przyjemnościami, tak naprawdę bywają one ważnym elementem oceny możliwości i umiejętności pracowników. W okolicznościach innych niż te panujące w biurze łatwiej można dostrzec dodatkowe zdolności i kompetencje ludzi, co z kolei może przełożyć się na lepszą organizację pracy w firmie.
Wyjazd taki może być typowo integracyjny, rozrywkowy, lub np. połączony z kursami czy szkoleniami motywacyjnymi. Co do samej imprezy po ewentualnych zajęciach – oczywiście im bardziej atrakcyjne miejsce, udogodnienia i możliwości spędzania wolnego czasu, tym lepiej.

Zwykle firmy stawiają na obiekty i atrakcje, które znajdują się stosunkowo blisko, żeby nie tracić zbyt wiele czasu i środków na dojazd. Bardzo popularne są nadmorskie miejscowości. Bliskość Bałtyku jest już atrakcją samą w sobie, jednakże organizatorzy zazwyczaj na tym nie poprzestają. Ważne jest to, by hotel na wyjazd integracyjny wychodził naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom bardzo zróżnicowanej grupy gości. Chodzi nie tylko o wyposażenie hotelowych pokoi, ale też m.in. o dostęp do hotelowej restauracji, baru, basenu czy strefy spa, siłowni, itp. Wszystkie te elementy pozwolą na stworzenie bardziej relaksującej oprawy, która sprzyja integracji zespołu.

W licznych zakątkach polskiego wybrzeża można znaleźć oferty takich atrakcji na imprezy integracyjne jak m.in.:
• wynajem jachtu
• gry miejskie
• offroad
• wizyta na strzelnicy
• przejażdżka gokartami, quadami, a nawet czołgiem
• odnowa biologiczna
• park linowy
• escape room (coraz popularniejsza rozrywka!)
• loty widokowe
• przejażdżki na skuterach wodnych, itp.

Do tego oczywiście dochodzą integracyjne kolacje i wyjścia do klubów nocnych lub np. imprezy tematyczne w hotelu. Dla tych, którzy wolą spokojnie posiedzieć przy ognisku, dobrym pomysłem będzie hotel położony blisko plaży, na której można spędzić czas w bardziej kameralnej atmosferze.

Hotel na wyjazd integracyjny

Jednym z chętniej wybieranych miejsc na wyjazd integracyjny jest Gdańsk. Nowa Motława Spa&Wellness***, znajdująca się na Wyspie Spichrzów i należąca do kompleksu hotelu Number One, to intrygujące miejsce. Postawiono tam przede wszystkim na odnowę biologiczną, dlatego w obiekcie znajdziemy zarówno basen wewnętrzny z biczami wodnymi, jak i saunę czy też siłownię ze sprzętem do cardio. 

Inną ciekawą propozycją jest hotel Aqua Sopot***, położony tuż przy sopockim aquaparku, w odległości pięciominutowego spaceru od plaży. Jego pokoje są wygodne i klimatyzowane. Hotel dysponuje własną wypożyczalnią rowerów i kijków do nordic walkingu. Na miejscu znajduje się też sala fitness, zaś hotelowa restauracja zdążyła już otrzymać kilka prestiżowych nagród.

Hamilton Hotel Conference Spa&Wellness***** w Świnoujściu to luksusowa propozycja. Obiekt udostępnia kryty basen, łaźnię parową, salę fitness, a także rozbudowaną strefę spa. Co więcej, dla gości organizowane są zajęcia fitness i aqua aerobic z instruktorem. Na 7. piętrze ulokowano nastrojową kawiarnię, zaś w Lobby Barze goście mogą nie tylko wypić kawę, ale też uraczyć się drinkiem, by pozytywnie rozpocząć weekend. Niedaleko znajduje się słynna promenada Świnoujście-Heringsdorf, łącząca Polskę i Niemcy.

Autor: materiał partnerski, k.krawiec@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202209:20

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sześć zdarzeń odnotowali podczas poniedziałkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP. Działania prowadzono przy zdarzeniu drogowym, pożarze instalacji elektrycznej, pożarze śmietnika oraz przy usuwaniu gniazd owadów. Sprawdź szczegóły.

red., fot. grupa Racibórz 112
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202210:28

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
10
Racibórz:

Plany są co prawda ambitne, ale w tej kadencji nie ruszyła jeszcze budowa nowych bloków komunalnych. Temat stanął na poniedziałkowej komisji budżetu.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 16.09.2022
16 września 202220:21

Nasz Racibórz 16.09.2022

Nasz Racibórz 09.09.2022
16 września 202220:20

Nasz Racibórz 09.09.2022

Nasz Racibórz 02.09.2022
7 września 202213:56

Nasz Racibórz 02.09.2022

Nasz Racibórz 26.08.2022
31 sierpnia 202222:40

Nasz Racibórz 26.08.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.