Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia10 kwietnia 201708:58

Masz kota? Zadbaj o higienę, bezpieczeństwo i oszczędność dzięki żwirkowi Cat's Best Green Power

Masz kota? Zadbaj o higienę, bezpieczeństwo i oszczędność dzięki żwirkowi Cat's Best Green Power - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Masz kota i szukasz ekologicznych i wygodnych rozwiązań, które ułatwią ci opiekę nad zwierzakiem, a dla niego będą bezpieczne? Z pewnością zainteresuje cię nowość wśród żwirków ekologicznych - Cat's Best Green Power to higiena, ekologia, oszczędność i wygoda w jednym!

Rodzina doskonale znanych i bardzo cenionych żwirków drewnianych Cat's Best powiększyła się o funkcjonalny i niezwykle skuteczny ekologiczny żwirek Cat's Best Green Power oferowany w poręcznych i ekonomicznych torbach 8-litrowych. To produkt całkowicie naturalny, w 100% wyprodukowany z odtwarzalnych surowców roślinnych bez sztucznych dodatków chemicznych. Masz wiele powodów, aby zamienić swój mineralny żwirek na nowy Green Power, który charakteryzuje się niezwykłą chłonnością przykrych zapachów oraz wyjątkową absorpcją cieczy.

Dla długotrwałej higieny w domu!

Działanie żwirku Cat's Best Green Power opiera się na innowacyjnej technologii JRS Organic Fibre800 Technology będącej naturalną pułapką dla zapachów i bakterii. Wilgoć i zapachy są błyskawicznie wchłaniane i na stałe wiązane w drobnych włóknach roślinnych. Ta naturalna pułapka dla bakterii i nieprzyjemnych zapachów gwarantuje długotrwałą higienę w kuwecie. To koniec nieprzyjemnych zapachów w Twoim domu!

Dla delikatnych nosków

Żwirek Cat's Best Green Power zawiera jedyne w swoim rodzaju, zielone roślinne perły higieniczne ze specjalnym blokerem zapachów. To naturalna dodatkowa ochrona przed niepożądanymi zapachami.

Dla czułych łapek Twojego ulubieńca!

Żwirek Cat's Best Green Power przekonuje specjalną strukturą wsadu. Drobna formuła jest wyjątkowo miękka i dzięki temu delikatna dla kocich łapek. Koty uwielbiają ten żwirek i czują się z nim bardzo komfortowo.

Dla większych oszczędności!

Naturalne zdolności drewna do pochłaniania wilgoci powodują, że nowy Cat's Best Green Power jest wyraźnie bardziej wydajny i pozwala na większe oszczędności niż wiele innych żwirków dla kotów. Chłonność do 800% pojemności płynów gwarantuje pierwszorzędną absorpcję i super wydajność. Po prostu zużywasz mniej żwirku niż dotychczas!

Dla Twojej wygody!

Żwirek Green Power składa się z naturalnych włókien roślinnych, dlatego można go łatwo i skutecznie usuwać w domowej toalecie. Dzięki doskonałej chłonności żwirek charakteryzuje się jeszcze lepszymi parametrami zbrylania. To sprawia, że łatwo i higienicznie usuwasz jedynie zabrudzone bryłki, oszczędzając czas i nakłady pracy przy czyszczeniu kociej kuwety. Masz więcej czasu dla swojego pupila!

Potrzebujesz więcej powodów, aby się przekonać? Wypróbuj i wybierz to, co najlepsze!

PROMOCJA: Kup 1 żwirek, a drugi dostaniesz GRATIS. Promocja trwa do końca kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Zoo-mar
logo1

Adresy sklepów:

Długa10
Opawska 82
Słowackiego 59
Rudzka 37

www.zoo-mar.pl


Artykuł sponsorowany

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202209:20

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sześć zdarzeń odnotowali podczas poniedziałkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP. Działania prowadzono przy zdarzeniu drogowym, pożarze instalacji elektrycznej, pożarze śmietnika oraz przy usuwaniu gniazd owadów. Sprawdź szczegóły.

red., fot. grupa Racibórz 112
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202210:28

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
10
Racibórz:

Plany są co prawda ambitne, ale w tej kadencji nie ruszyła jeszcze budowa nowych bloków komunalnych. Temat stanął na poniedziałkowej komisji budżetu.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 23.09.2022
28 września 202218:48

Nasz Racibórz 23.09.2022

Nasz Racibórz 16.09.2022
16 września 202220:21

Nasz Racibórz 16.09.2022

Nasz Racibórz 09.09.2022
16 września 202220:20

Nasz Racibórz 09.09.2022

Nasz Racibórz 02.09.2022
7 września 202213:56

Nasz Racibórz 02.09.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.