Styl życia26 sierpnia 201807:10
Wieś widmo pod Raciborzem. Nieboczowy

0
Reklama
Region:
UdostępnijKomentuj (0)Ten fotoreportaż dostaliśmy od Dawida Kukiełki w maju 2017 r. Czekał piętnaście miesięcy. Pokazanych na nim obiektów już nie ma - starego nieboczowskiego kościoła, domów, stodół. Zostały drogi i uprzątnięty teren. Wieś zamieniła się w teren eksploatacji złóż żwiru. Ćwiczyli tu żołnierze jednostek specjalnych, ścigali rajdowcy.
















































![Majowy Koncert Muzyki Sakralnej w Raciborzu-Brzeziu [FOTO i WIDEO] Majowy Koncert Muzyki Sakralnej w Raciborzu-Brzeziu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779046041dsc-4923-.jpg)








![Wielkie święto lokalnego sportu. 90‑lecie LKS Gamów [ZAPOWIEDŹ] Wielkie święto lokalnego sportu. 90‑lecie LKS Gamów [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17790511541000031323-.jpg)




































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany