Walentynkowa niedziela w Klubie Hart!

Jedną z wielu proponowanych przez "Hart" usług jest kąpiel solankowa, idealna na romantyczne chwile w intymnej atmosferze we dwoje. Dzięki takiej kąpieli odprężysz się, a Twoja skóra stanie się gładka. W relaksie pomoże Ci także wyposażenie wnętrza, m.in. podświetlana podłoga, mocne dysze hydro-ozonowe czy hydromasaż w ścianie. Romantycznego klimatu dopełni lampka wina lub szampana i świece. Do Twojej dyspozycji jest również ława grzewcza, a także prysznic.
W ten wyjątkowy dzień możesz też skorzystać z naświetlań lampą UV firmy Zepter lub z sauny fińskiej, która jako jedyna w mieście posiada basen z wymienianą codziennie zimną wodą oraz audio i prysznic. Do Twojej dyspozycji jest także solarium leżące i stojące.
Centrum Odnowy Biologicznej i Fitnessu "Hart" to miejsce, w którym oprócz relaksu możesz też zdrowo się zmęczyć podczas treningu na siłowni. To jedyna siłownia w naszym mieście, która posiada osobne pomieszczenia dla kobiet i dla mężczyzn. Dzięki temu panowie mogą spędzić czas w męskim gronie, panie z kolei mogą czuć się swobodnie i skupić się tylko na sobie. Do ich dyspozycji są profesjonalne urządzenia, m.in. wibromasażery. Wart szczególnej uwagi jest rollen - urządzenie, które działa na wielu polach, m.in. skutecznie wspomaga pozbycie się cellulitu. Jego właściwości doceniło już wiele kobiet.
Jeśli więc jeszcze nie wiesz, co robić w najbardziej romantyczny dzień w roku, podpowiadamy - przyjdź do Centrum Odnowy Biologicznej i Fitnessu "Hart". Intymna, przyjemna atmosfera, swoboda, profesjonalizm, a do tego najniższe ceny w mieście - to właśnie Hart. W walentynkową niedzielę otwieramy specjalnie dla zakochanych.
Zapraszamy!
Centrum Odnowy Biologicznej i Fitnessu "Hart"
508 748 888
32 415 75 14
ul. Słowackiego 55
47-400 Racibórz
Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 9.00-22.00
sob.: 9.00-21.00 walentynkowa niedziela - otwarte!
Znajdź nas na Facebooku!
Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.