Rafako chce sprzedać E-busa. Jest chętny na zakup

Spółka poinformowała o tym wczoraj w komunikacie dla inwestorów. E-bus Rafako znajduje się w fazie testów.
Rafako poinformowało o zawarciu porozumienia z Agencją Rozwoju Przemysłu Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie. Przedmiotem jest określenie zasad współpracy oraz rozpoczęcie rozmów w zakresie uzyskania biznes planu oraz wyceny. - Dokumenty te - jak czytamy - będą wykorzystane w ramach planowanej transakcji, polegającej na sprzedaży przez Rafako na rzecz ARP, po uprzednim wydzieleniu, zorganizowanej części przedsiębiorstwa (lub sprzedaży udziałów w kapitale zakładowym spółki celowej, tj. spółki pod firmą RAFAKO E-Bus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Raciborzu, do której zorganizowana część przedsiębiorstwa zostałaby wniesiona pod jakimkolwiek tytułem prawnym) w postaci utworzonego oddziału Rafako w Solcu Kujawskim, który będzie się zajmował produkcją oraz sprzedażą pojazdów o napędzie elektrycznym, jak również usługami projektowymi oraz pracami badawczo – rozwojowymi w tym zakresie. Zgodnie z zawartym porozumieniem, RAFAKO przyznało ARP wyłączność w zakresie negocjacji oraz przeprowadzenia Transakcji do dnia 30 czerwca 2020 roku.

![Ekstremalna Droga Krzyżowa. Wyzwanie w ciszy i mroku podjęte przez wiernych z naszego powiatu [FOTO] Ekstremalna Droga Krzyżowa. Wyzwanie w ciszy i mroku podjęte przez wiernych z naszego powiatu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774100986p3201058-.jpg)





![Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774016568dsc-1415-.jpg)




![Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774008354img-20260320-111454-.jpg)
![Mistrzostwa Szkół Sportowych Racibórz 2026. Ponad 380 zawodników na pływalni H2Ostróg [FOTO] Mistrzostwa Szkół Sportowych Racibórz 2026. Ponad 380 zawodników na pływalni H2Ostróg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774172721bez-nazwy-139-.jpg)

![Była przewaga, była gra. Lecz punktów brak, bo skuteczność zła [FOTO] Była przewaga, była gra. Lecz punktów brak, bo skuteczność zła [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774124422gre05441-.jpg)

![Młodzieżowy koncert charytatywny The OfflineZone w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Młodzieżowy koncert charytatywny The OfflineZone w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774087406dsc-5256-.jpg)






![R&B Classic na Zamku Piastowskim: Wieczór w rytmie największych hitów [FOTO i WIDEO] R&B Classic na Zamku Piastowskim: Wieczór w rytmie największych hitów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774099429dsc-0026-.jpg)
















![Magiczny wernisaż prac młodych twórców w zamkowej słodowni [FOTO i WIDEO] Magiczny wernisaż prac młodych twórców w zamkowej słodowni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774097620dsc-0037-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz