Reklama

Najnowsze wiadomości

Biznes10 stycznia 201809:50

Spotkanie opłatkowe pracowników Eko-Okna S.A – koncert Ani Wyszkoni

Spotkanie opłatkowe pracowników Eko-Okna S.A – koncert Ani Wyszkoni  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Pietrowice Wielkie:

W piątek, 22 grudnia w Kornicach ponad 2 tys. pracowników firmy EKO-OKNA S.A. przełamało się opłatkiem i złożyło sobie świąteczne życzenia. Udział w wydarzeniu wzięli również przedstawiciele Zarządu firmy oraz kierownictwo Spółki. W trakcie wigilii wręczono wyróżnienia pracownikom, którzy obchodzili swoje jubileusze. Spotkanie uświetnił koncert Ani Wyszkoni. 

Przedświąteczne spotkanie wigilijne w EKO-OKNA S.A. odbyło się w największej hali nr 3. Udział w wydarzeniu wzięli pracownicy firmy, kierownictwo oraz pracownicy biur spoza Kornic. Uroczystość była również okazją do wręczenia wyróżnień długoletnim pracownikom firmy, którzy w tym roku obchodzili jubileusze 15 i 10 lat pracy w firmie.

Wydarzenie rozpoczęło wystąpienie Mateusza Kłoska, Prezesa Zarządu EKO-OKNA S.A. - Chciałabym podziękować wszystkim pracownikom firmy za pomoc, wkład i zaangażowanie w działalność spółki. Pragnę również podziękować dostawcom i klientom za współpracę w mijającym roku. Jesteśmy wdzięczni za sukcesy, ale i za porażki, z których wyciągamy cenne wnioski. Dzięki temu bowiem stajemy się lepsi, mocniejsi i bardzo dobrze zorganizowani. W roku 2018 czekają nas nowe wyzwania i rozwój kolejnych kierunków działalności - powiedział Mateusz Kłosek, Prezes Zarządu EKO-OKNA S.A.

Zwieńczeniem pięknego wieczoru był koncert Ani Wyszkoni.– Serdecznie dziękuję za zaproszenie. To wspaniałe widzieć tak dużą firmę, która bawi się razem. Szczególnie, jeżeli przedsiębiorstwo to znajduje się blisko miejsca w którym się wychowałam. Jeszcze nigdy nie uczestniczyłam w Wigilii na ponad 2000 osób. Przepiękne wydarzenie i wspaniała atmosfera. – przyznała po koncercie Ania Wyszkoni, która wraz z zespołem zaprezentowała zarówno utwory z własnego repertuaru, wśród których znalazły się jej największe przeboje oraz tradycyjne kolędy. - Życzę całej firmie EKO-OKNA S.A. wszystkiego co najlepsze w Nowy Roku 2018. Przede wszystkim pasji i wytrwałości w dążeniu do celów oraz realizacji wszelkich planów – dodała na koniec Anna Wyszkoni.

 

Autor: Magdalena Matusik , [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport9 listopada 202522:01

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Wiele sportowych emocji towarzyszyło pierwszym dniom długiego weekendu. Grali piłkarze na szczeblu od II ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik, siatkarki, siatkarze, koszykarki i piłkarki ręczne. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Sport10 listopada 202507:39

Kolejne sukcesy raciborskich karateków

Kolejne sukcesy raciborskich karateków - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
mat. nadesłany
Sport11 listopada 202516:40

Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO]

Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

W meczu klasy okręgowej pomiędzy Unią Racibórz a Czarnymi Gorzyce nie zabrakło emocji, zwrotów akcji i walki do samego końca. Spotkanie rozegrane na stadionie przy Srebrnej dostarczyło kibicom wielu wrażeń, a gospodarze sięgnęli po cenne trzy punkty, które pozwoliły im zbliżyć się do ligowej czołówki.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności11 listopada 202516:53

Gwiazdy motoryzacji minionych dekad na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO]

Gwiazdy motoryzacji minionych dekad na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
2
Racibórz:

W ramach miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości na rynku w Raciborzu pojawiły się samochody, które niegdyś królowały na polskich drogach. Pojazdy z lat 80. i 90. przyciągnęły uwagę mieszkańców i miłośników motoryzacyjnych wspomnień.

J. Ptak
Reklama
Reklama
Sport10 listopada 202516:56

Młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie zaprezentowali swe umiejętności [FOTO i WIDEO]

Młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie zaprezentowali swe umiejętności [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na nowo otwartym lodowisku Piastor w Raciborzu odbył się dziś wyjątkowy pokazowy trening i mecz mini-hokeja w wykonaniu młodych zawodników Akademii JKH GKS Jastrzębie. Wydarzenie przyciągnęło uwagę licznie zgromadzonych widzów, którzy mogli zobaczyć w akcji najmłodsze talenty jednej z czołowych akademii hokejowych w regionie.

(greh)
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.