Reklama

Najnowsze wiadomości

Biznes25 listopada 201508:45

Amway podąża za światowym trendem fit

Amway podąża za światowym trendem fit - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Moda na bycie fit dosięga nas na każdym kroku – wychyla się z nagłówków kolorowej prasy, mówi z ekranów telewizorów i przyciąga wzrok tytułami blogowych postów. Ten światowy trend to jednak nie zachcianka, a wytrwałe dążenie do doskonałego samopoczucia. Co to znaczy „być fit”?

Bądź fit! 4 elementy zdrowego trybu życia

Bycie fit to chyba najzdrowsza moda ostatnich lat. Dbanie o siebie stało się po prostu trendy – na czasie są zdrowe jedzenie i aktywne spędzanie wolnego czasu, a przeżytkiem stają się fast foody i śledzenie telewizyjnych telenoweli. Dobre samopoczucie opiera się zresztą na 4 ważnych filarach: 1) zdrowej diecie, 2) systematycznej aktywności fizycznej, 3) pozytywnym nastawieniu do świata i unikaniu sytuacji stresowych, a także 4) podejmowaniu świadomych wyborów, również tych dotyczących własnej diety. Współczesny świat narzuca jednak tak szybkie tempo życia, że w natłoku codziennych obowiązków trudno sprostać wszystkim wytycznym. O ile ćwiczenia łatwo jest przemycać do planu dnia, np. zastępując jeżdżenie windą wchodzeniem po schodach, o tyle dobrze zbilansowany jadłospis może sprawiać trudności. Z pomocą przychodzą suplementy diety, należy jednak sięgać po te naprawdę sprawdzone, takie jak Nutrilite.

Zdrowe odżywianie zawsze na topie

To prawda – zwracanie uwagi na to, co trafia na talerz, nigdy nie wyszło z mody.Tym niemniej w obecnym stylu życia to nie jest wystarczające. Potrzebne jest także suplementowanie diety. Warto zwrócić zatem uwagę na markę suplementów diety, która od początku w swej filozofii stawiała na propagowanie zdrowego stylu życia, w tym jedzenia, fizycznych ćwiczeń i równowagi w sferze emocjonalnej, która pojawiła się na rynku przed 80 laty. Nutrilite, bo o niej mowa, to obecnie marka ponad 200 różnych preparatów, której historia sięga 1934 roku. Wówczas to jej założyciel Carl F. Rehnborg zaprezentował pierwszy multiwitaminowy oraz multimineralny suplement diety. Czym wyróżnia się Nutrilite na tle pozostałych preparatów? Poza wieloletnią tradycją, na uwagę zasługuje program certyfikacji Nutricert, który gwarantuje doskonałą jakość suplementów. Preparaty produkuje się na bazie z roślin hodowanych na organicznych farmach, które należą do firmy Amway – światowego lidera sprzedaży bezpośredniej. Rośliny hodowane są głównie w USA, Brazylii i Meksyku z poszanowaniem zasad uprawy ekologicznej, bez użycia pestycydów i herbicydów, zgodnie z surowymi standardami jakości.

Kto zaufał Nutrilite?

Marka suplementów diety przez 80 lat obecności na rynku zdobyła rzesze zaufanych, a co najważniejsze zadowolonych klientów. Nutrilite spełnia wymagania czynnych sportowców. Od 2008 roku Nutrilite jest nie tylko sponsorem AC Milan, ale też oficjalną marką suplementów diety używanych przez piłkarzy tej włoskiej drużyny. Filozofia, jaka przyświeca funkcjonowaniu klubu z Mediolanu, polega na unikalnym traktowaniu każdego z zawodników – program treningowy i dieta są dostosowane do potrzeb i tempa rozwoju każdego ze sportowców. W ideę tę wpisuje się współpraca naukowa, jaką Nutrilite nawiązało z MilanLab, czyli Ośrodkiem Szkoleniowo- Badawczym AC Milan zlokalizowanym pod Mediolanem, która ma na celu wsparcie kondycji fizycznej piłkarzy. Nutrlite zapewnia odpowiednią suplementację wszystkim piłkarzom grającym w AC Milan, a trzeba pamiętać, że opracowanie planów żywieniowych dla sportowców pochodzących z różnych kultur, a więc i odżywiających się zupełnie inaczej, nie jest sprawą prostą.

Odpowiedzialność społeczna – walka z niedożywieniem i promocja sportu wśród najmłodszych

Prosta idea, a wspaniały skutek – kampania „Przybij Piątkę”, którą firma Amway zainicjowała w 2014 roku, zachęciła ludzi na całym świecie do pozostawienia swoich kolorowych odcisków dłoni, aby te złożyły sie na wspaniałe dzieło sztuki – ogromny barwny kolaż. Każda odbita dłoń przyczyniała się nie tylko do idei pobicia rekordu Guinessa, ale oznaczała 1 dolara przekazanego przez firmę Amway na walkę z niedożywieniem dzieci. W ciągu roku do akcji przyłączyło się 260 tysięcy osób. W ramach programu marka zobowiązała się również do przekazania saszetek Nutrilite Little Bits, zawierających suplement diety dla dzieci z 15 składnikami odżywczymi, które warunkują prawidłowy rozwój najmłodszych w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. Poza walką z niedożywieniem, firma angażuje się społecznie w promocję sportu, także wśród najmłodszych. W Polsce Amway wspiera m.in. działania Fundacji Wychowanie przez Sport, przekazując jej m.in. 2 zł za każdego uczestnika, który zarejestruje swój udział w Biegu Niepodległości. Amway jest też patronem corocznego Biegu Konstytucji w Warszawie, a nawet tytularnym sponsorem towarzyszącej mu imprezy dla małych biegaczy, czyli Amway Biegu z Maskotką.

Bycie fit to trend najzdrowszy z możliwych. Aktywny wypoczynek, dobrze zbilansowana dieta wsparta najlepszymi suplementami i pozytywne myślenie potrafią zdziałać wiele dobrego dla naszego samopoczucia.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności9 grudnia 202319:52

Jarmark w Raciborzu [WIECZORNE UJĘCIA Z DRONA]

Jarmark w Raciborzu [WIECZORNE UJĘCIA Z DRONA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
14
Racibórz:

Kilka zdjęć pokazujących raciborski Rynek przygotował Robert Ambroziewicz. Jarmark potrwa do jutra, 10 grudnia. Co jeszcze w programie?

Robert Ambroziewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności8 grudnia 202310:31

Opieka nad chorym. Obowiązują limity dni zasiłku opiekuńczego

Opieka nad chorym. Obowiązują limity dni zasiłku opiekuńczego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego
Reklama
Aktualności8 grudnia 202315:51

Domy tymczasowe pilnie poszukiwane! Pomóż skrzywdzonym zwierzętom

Domy tymczasowe pilnie poszukiwane! Pomóż skrzywdzonym zwierzętom - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Materiał zrealizowany na zajęciach dziennikarskich w Klubie Strefa
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 08.12.2023
8 grudnia 202308:42

Nasz Racibórz 08.12.2023

Nasz Racibórz 01.12.2023
1 grudnia 202310:06

Nasz Racibórz 01.12.2023

Nasz Racibórz 24.11.2023
24 listopada 202308:11

Nasz Racibórz 24.11.2023

Nasz Racibórz 17.11.2023
17 listopada 202308:48

Nasz Racibórz 17.11.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.