Biznes25 października 202421:44
Tymczasowy nadzorca sądowy w RAFAKO S.A. – ograniczenie zarządu majątkiem spółki

0
Reklama
Racibórz:
Racibórz, 25 października 2024 r. – Zarząd RAFAKO S.A. poinformował dziś, że decyzją Sądu Rejonowego w Gliwicach na majątku spółki ustanowiono tymczasowy nadzór sądowy.
Funkcję tę pełnić będzie Wojciech Ryszard Zymek, którego zadaniem jest nadzór nad czynnościami zarządu przekraczającymi zwykły zarząd spółki.
Decyzja o zabezpieczeniu majątku RAFAKO S.A. to efekt złożonego 26 września br. przez zarząd wniosku o ogłoszenie upadłości. Zgodnie z postanowieniem, od dziś zarząd może dokonywać czynności wykraczających poza zwykły zarząd wyłącznie za zgodą nadzorcy sądowego.
![Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783543974zrzut-ekranu-2026-07-8-o-22-49-07-.png)










































Komentarze (0)
Dodaj komentarz