Tańcowali a błoznowali. Koncert piosenki kabaretowej w Kobyli

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Wsi Kobyla w ramach projektu Tańcowali a błoznowali zaprasza w dniu 7 sierpnia na koncert piosenki kabaretowej, aktorskiej a nade wszystko, dobrej piosenki!
W programie wydarzenia znajdą się utwory, które wszyscy chętnie słuchają, a często także śpiewają. Nie zabraknie tekstów z elementami gwary śląskiej. Będzie refleksyjnie, ale i z humorem. Nowe wykonania klasyki polskiej piosenki zaproponuje młodzież grupy Miraż z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu oraz soliści Studia Muzyki, Piosenki i Teatru ARS pod kierownictem Elżbiety Biskup.
Wydarzenie odbędzie się 7 sierpnia 2021 w Brzozowym Gaju w Kobyli (ulica Spacerowa, przy boisku LKS Płomień Kobyla). Początek o godzinie 19.00. Wstęp wolny!
Zadanie realizowane w ramach projektu grantowego i jest finansowane ze środków EFRROW, pozyskanych za pośrednictwem LGD Stowarzyszenie LYSKOR.
![aaa.[118]](https://www.naszraciborz.pl/files_tiny/2021/plakaty_2021/aaa.[118].jpg)


![Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17631320081000038930-.jpg)



![Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17630594033fb72f2c-c28e-41bf-8080-1ff5c5bc772b-.jpg)


![Nocna akcja policji w rejonie zbiornika Raciborza. Desperacka ucieczka 33-latka [WIDEO] Nocna akcja policji w rejonie zbiornika Raciborza. Desperacka ucieczka 33-latka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176319159755-905283-.jpg)









































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany