Kultura i edukacja21 października 201911:36
Maja Kołpacka z sukcesem na konkursie w Chorzowie

0
Reklama
Racibórz:
W minioną sobotę, 19 października w Chorzowie miały miejsce kwalifikacje konkursowe typu live, prowadzące do ścisłego finału, który odbył się dzień później.
Do ścisłego finału tego festiwalu awansowała raciborzanka Maja Kołpacka, jedna z uczestniczek zajęć wokalnych Studia Muzyki, Piosenki i Teatru ARS w Pietraszynie. Młoda piosenkarka do finału dostała się po dwuetapowej rywalizacji, która polegała na przesłaniu "dema", a następnie wysłuchaniu przez jury. Ostatecznie Maja została laureatką wyróżnienia XIII Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie. Na co dzień młoda artystka jest uczennicą Szkoły Podstawowej numer 15 w Raciborzu. Do konkursu została przygotowana przez Elżbietę Biskup.





![Full Moon Festival 2026. Największa noc już za nami, dziś darmowy finał w Browarze [FOTO i WIDEO] Full Moon Festival 2026. Największa noc już za nami, dziś darmowy finał w Browarze [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785052299dsc-0479-.jpg)




![Krowiarki przeżyły oblężenie. Włoska odsłona Fanny Days ściągnęła tysiące ludzi [FOTO i WIDEO] Krowiarki przeżyły oblężenie. Włoska odsłona Fanny Days ściągnęła tysiące ludzi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785099433img-5266-.jpg)


![Od stadionu RSV 03 do H2Ostróg. Sto lat sportowej historii tego miejsca [FOTO] Od stadionu RSV 03 do H2Ostróg. Sto lat sportowej historii tego miejsca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784993854img-0029-.jpg)



![Msza święta w kaplicy zamkowej. Tradycyjne nabożeństwo i zwiedzanie budynku bramnego [ZAPOWIEDŹ] Msza święta w kaplicy zamkowej. Tradycyjne nabożeństwo i zwiedzanie budynku bramnego [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1740338832dsc-6247-.jpg)




















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany