Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja20 września 201910:32

Biblioteczny Klub Malucha znowu w akcji [FOTO]

Biblioteczny Klub Malucha znowu w akcji [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Po wakacyjnej przerwie do biblioteki na Ostrogu powróciły spotkania Klubu Malucha. Na najmłodszych czytelników jak zwykle czekały ciekawe, tematyczne zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne i miło spędzony czas z książką.

Jesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego pierwsze spotkanie Klubu Malucha na Ostrogu po wakacyjnej przerwie poświęcono właśnie temu tematowi. Dzieciom i ich opiekunom zaproponowano zabawy plastyczne: wycinanie liści, owoców i grzybów z papieru, wykonywanie obrazków wiewiórki i jeża oraz wspólne wypełnianie dużego plakatu zgromadzonymi w bibliotece liśćmi klonu, kasztanowca i dębu a także żołędziami i kasztanami. Nie zabrakło oczywiście głośnej lektury – tym razem najmłodszym czytelnikom przeczytano bajkę o zapominalskim jeżu. Na koniec pierwszego spotkania, dzieci bawiły się klockami , w tle zaś można było wysłuchać jesiennych piosenek.

Jeszcze we wrześniu najmłodsi czytelnicy raciborskiej biblioteki mogą skorzystać z bezpłatnej lekcji języka angielskiego (najbliższa w środę 25 września o godzinie 9.00 w bibliotece przy ul. Bielskie 12). Z kolei 16 października odbędzie się kolejne spotkanie w Klubie Malucha. Serdecznie zapraszamy!

Autor: MiPBP w Raciborzu, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport5 czerwca 202612:02

Nędza zatrzymuje lidera. Mszana przegrywa po golu Grzesika [FOTO]

Nędza zatrzymuje lidera. Mszana przegrywa po golu Grzesika [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W czwartkowy wieczór, w Nędzy rozegrano spotkanie klasy okręgowej pomiędzy LKS 1908 Nędza a LKS Start Mszana. Mimo że goście przystępowali do meczu jako pewny lider rozgrywek i z zapewnionym awansem, to gospodarze walczący o utrzymanie wyszli z tego starcia zwycięsko.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport6 czerwca 202622:13

Derby bez historii. Studzienna przyjechała w dziesiątkę i nie wyszła na drugą połowę [FOTO]

Derby bez historii. Studzienna przyjechała w dziesiątkę i nie wyszła na drugą połowę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Derbowe pojedynki zawsze budzą dodatkowe emocje. Niezależnie od miejsca w tabeli czy aktualnej formy zespołów kibice liczą na walkę, zaangażowanie i nieprzewidywalny przebieg wydarzeń. Tak miało być również podczas spotkania pomiędzy Ocicami a rezerwami Studziennej. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna.

(greh)
Reklama
Strony Partnerskie6 czerwca 202608:00

Śląskie oddycha przyszłością - od smogu do smart

Śląskie oddycha przyszłością - od smogu do smart - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UMWS, fot. Andrzej Grygiel / UMWS
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Nasz Racibórz 22.05.2026
21 maja 202617:30

Nasz Racibórz 22.05.2026

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.