W cieniu pałacu. Interaktywne spotkanie z historią w Rzuchowie

Zachęcona sukcesem pierwszej edycji, Fundacja na Rzecz Ochrony Dóbr Kultury im. H. Himmla zaprasza do pałacu w Rzuchowie na kolejne prezentacje spektaklu pt. W cieniu pałacu.
Spektakl pt. "W cieniu pałacu" w niecodziennej formie opowiada dzieje rzuchowskiego pałacu. - Ogromne zainteresowanie jakie wzbudziła pierwsza edycja, zainspirowała nas do powtórnej prezentacji, która możliwa jest dzięki dofinansowaniu ze środków gminy Kornowa - przekonują organizatorzy.
1 września godz. 18.00, 18.45, 19.30
Wstęp wolny, rezerwacje evena.pl





























































![Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO] Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762624686lodowisko-.jpg)









































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany