Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja29 lipca 201911:38

Dzieci w kolorach. Wakacyjna akcja w dawnej siedzibie Piastów

Dzieci w kolorach. Wakacyjna akcja w dawnej siedzibie Piastów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

23 i 24 lipca 2019 r. Zamek Piastowski w Raciborzu zaprosił wszystkie chętne dzieci, zarówno te najmłodsze i nieco starsze do udziału w wakacyjnej akcji pn. Dzieci w kolorach.

Pierwszego dnia, we wtorek 23 lipca zajęcia adresowane były do dzieci od 5 do 10 lat. Przez 2,5 godziny wspólnej zabawy nie zabrakło animacji oraz zajęć ruchowych. Dzieci rozwijały swoje zdolności manualne, musiały wykazać się sprytem oraz nauczyć się pracować w grupie. Jednym słowem, nie było czasu na nudę.

Natomiast w środę 24 lipca, drugiego dnia akcji w warsztatach wzięły udział starsze dzieci od 10 roku życia. Tym razem pociechy wzięły udział w zajęciach z kręcenia poikami, talerzami, ponadto nie zabrakło też wspólnych ciekawych gier i zabaw. Była też możliwość zmierzenia się z zagadkami i łamigłówkami.

Dla uczestników przygotowany został słodki poczęstunek. Zamek Piastowski zaprasza do licznego udziału w kolejnych organizowanych przedsięwzięciach.

Autor: Agencja Zamek, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności26 lutego 202609:42

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., Fot. Maria Gintrowska/Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Reklama
Aktualności25 lutego 202609:06

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na ulicy Opawskiej w Raciborzu doszło, 24.02. około godz. 18.00, do potrącenia 78-letniego mężczyzny, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.