Kultura i edukacja15 czerwca 200911:20
Prezentacje taneczne

0
Reklama
Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na prezentacje taneczne w wykonaniu par Klubu Tańca Towarzyskiego, które odbędą się 18 czerwca o godz. 18.00 w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych. WSTĘP WOLNY!



















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany