Gabriel Hayuno z Indonezji dołączył do akcji RCK

Wolontariusz z Indonezji - Gabriel Hayuno, który prawie rok temu spędził sześć tygodni w Raciborzu i w ramach projektu Understand prowadził w Raciborskim Centrum Kultury warsztaty międzykulturowe w języku angielskim, nagrał specjalnie dla raciborskiej jednostki kultury utwór „Can you feel tonight”- dobrze wszystkim znany motyw z filmu „Król lew”.
Gabriel przyłączył się tym nagraniem się do akcji RCK „Kultura z dostawą do domu”. - Jest nam niezwykle miło, że szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie koronawirusa, który również bardzo mocno dotknął Indonezję, nasz wolontariusz pamięta o nas i o raciborzanach i daje temu wyraz na zakończenie utworu, pozdrawiając nas po polsku! - relacjonuje RCK.
O talentach muzycznych Gabriela mogli przekonać się raciborzanie, którzy byli na jego recitalu w sierpniu ubiegłego roku w kawiarni Pychotka. Wówczas Gabriel na saksofonie, a Tomasz Behra i Marek Kuder na pianinie wspólnie stworzyli niezapomniany koncert.








![Szkoła to nie statystyka. Głos społeczności Trzynastki wobec uchwały intencyjnej [WIDEO] Szkoła to nie statystyka. Głos społeczności Trzynastki wobec uchwały intencyjnej [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770058070img-20260202-160423-.jpg)







![Rodzice rocznika 2019/20 mistrzami Akademii Rodziców [FOTO] Rodzice rocznika 2019/20 mistrzami Akademii Rodziców [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769901177622382653-1384165090173481-6325711904540068174-n-.jpg)






![Olimpia bardzo długo się męczyła, ale ostatecznie zwyciężyła [FOTO i WIDEO] Olimpia bardzo długo się męczyła, ale ostatecznie zwyciężyła [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769972640gre04573-.jpg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany