Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja11 marca 202009:52

Przyszli uczniowie odwiedzili SP 15

Przyszli uczniowie odwiedzili SP 15 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

10 marca Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi gościła dzieci - przyszłorocznych uczniów oraz ich rodziców. Była to okazja do zapoznania z bazą lokalową placówki, jej ofertą opiekuńczo-wychowawczą.

W tym dniu rodzice pytali o priorytety, którymi pedagodzy kierują się w pracy z dziećmi, chcieli poznać bazę pomocy dydaktycznych, dostęp do siłowni, sali „Radosnej szkoły”, sali do gimnastyki korekcyjnej. Chcieli pozyskać informacje na temat pracy świetlicy i możliwości korzystania ze stołówki. Dopytywali o bezpieczeństwo uczniów na terenie szkoły, rejestrację wejść i wyjść, karty magnetyczne, monitoring wizyjny.

Zainteresowanie wzbudziła oferta klas sportowych ogólnorozwojowych, możliwość nauki pływania i łączenie w planie godzin nauki języków obcych. Dzieci i rodzice zachwycali się zbiorami biblioteki szkolnej, wyposażeniem pracowni komputerowej, pracą z robotami Ozobotami, zajęciami z pierwszej pomocy na fantomach. Na wiele pytań odpowiadali logopedzi, psycholog, pedagodzy szkolni.

Autor: Materiał nadesłany, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 listopada 202514:17

Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO]

Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

24 listopada 2025 roku w Urban Labie w Raciborzu odbyła się uroczysta ceremonia w ramach obchodów Dni Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas wydarzenia uhonorowano lokalnych krwiodawców, wręczając im odznaki i legitymacje „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”, przyznawane przez Ministra Zdrowia.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.