Szkolna spartakiada w SP 4

Po raz kolejny do Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. Stefana Pieczki w Raciborzu zawitali mali sportowcy z raciborskich przedszkoli. Wzięli tu udział w zabawowej rywalizacji.
Celem wydarzenia było propagowanie zdrowego stylu życia, popularyzacja kultury fizycznej wśród najmłodszych, oraz promowanie zasady fair-play. Przedszkolaki rywalizowały w konkurencjach zespołowych takich jak: wyścigi kangurów, przeskoki przez obręcz oraz chowanie się pod parasolem. Duchowi zdrowej rywalizacji towarzyszyły zabawy, czyli najważniejszy element spotkania.























![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)


![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)
![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)









































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany