Kultura i edukacja9 września 201722:24
Jesienny BIObazar na Końcu Świata

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)Na Końcu Świata odbył się kolejny BIObazar. Na bazarze znaleźć można było m.in naturalne sery krowie, jogurty naturalne i owocowe, jajka, miód i świece pszczele, olej lniany, warzywa, przetwory, suplementy, zioła, aloes, kosmetyki. Wszystko w standardzie bio. Nie zabrakło pysznych domowych ciast, koktail i doskonałej kawy.


























































![Lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Śląska U16 w Raciborzu. Jeden medal gospodarzy [FOTO i WIDEO] Lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Śląska U16 w Raciborzu. Jeden medal gospodarzy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1772917307bez-nazwy-136-.jpg)















![Powrót z charakterem. Unia Racibórz pokonała Ruch Stanowice [FOTO] Powrót z charakterem. Unia Racibórz pokonała Ruch Stanowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1772920562gre05192-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany