Juwenalia Raciborskie już 19 maja. Kto w tym roku wystąpi? Znamy szczegóły

Ponownie Juwenalia Raciborskie zagoszczą na teren Zamku Piastowskiego. Wydarzenie odbędzie się 19 maja. W tym roku na scenie pojawią się: DPSA, Cała Góra Barwinków, Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów (laureat tegorocznej edycji Bitwy Kapel) oraz gwiazda wieczoru - zespół Lao Che. Podczas tegorocznego święta studentów nie zabraknie również Gry Miejskiej, tym razem organizowana jest śladami 800-lecia Raciborza.
Zmianie uległ dzień tygodnia, w którym odbędzie się to wydarzenie - zazwyczaj Juwenalia Raciborskie organizowane były w środku tygodnia, w tym roku będzie to piątek. Za organizację Juwenaliów odpowiedzialna jest Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu przy pomocy uczelni. Wydarzenie wspiera m.in. Miasto Racibórz oraz Powiat Raciborski. Szczegółowe informacje TUTAJ




![Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785229235os-wiadczenia-2-.jpg)





![Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785183617photo-24-z-70-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany