Ballads for Ella - jazzowy wieczór w Raciborskim Centrum Kultury

Obok artystki na scenie wystąpili Mark Soskin (aranżer, kompozytor, wieloletni pianista Sonny Rollinsa), perkusistka Dorota Piotrowska (koncertująca z topowymi muzykami amerykańskimi) oraz kontrabasista Luques Curtis, który mimo młodego wieku utrzymuje się już w czołówce światowego jazzu. Cała ekipa przyjechała ze Stanów Zjednoczonych. Koncert był magiczny, m.in. za sprawą niezwykłej atmosfery dialogu z muzykami i publicznością, jaki stworzyła Ewa Uryga. Nic więc dziwnego, że publiczność przyjęła go owacjami na stojąco. Na bis usłyszeliśmy utwór „Georgia” Raya Charlesa w niezwykle oryginalnej interpretacji Ewy Urygi.
















































![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)























![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany