Kultura i edukacja7 marca 201712:10
Zaczarowane krzesiwo w Młodzieżowym Domu Kultury

0
Reklama
Racibórz: Studio Baśni działające w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu wystawiło dziś w sali widowiskowej przedstawienie pod tytułem "Zaczarowane krzesiwo" na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena, która mówi o tym, jak odwaga i śmiałość potrafią wyciągnąć bohatera z wszelkich tarapatów oraz pomóc zdobyć serce pięknej księżniczki. Na przedstawienie przybyły dzieci z ZSP nr 3 w Raciborzu, które nagrodziły aktorów gromkimi brawami.






























































![Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785229235os-wiadczenia-2-.jpg)






![Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785183617photo-24-z-70-.jpg)


































![Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785311736img-2203-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany