Kultura i edukacja4 marca 201709:05
Wiosenna alternatywa, czyli Zalef na Końcu Świata

0
Reklama
Racibórz:
Wiosenna alternatywa na Końcu Świata. Krzysztof Zalewski, znany również jako Zalef, znalazł w Raciborzu szerokie grono fanów, szczególnie wśród raciborzanek. Cała sala wspaniale się bawiła i wspólnie śpiewała najlepsze kawałki zespołu z nowej płyty "Złoto". W naszej galerii zdjęcia Dawida Kukiełki.


























![Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766091358gala-unia-.jpg)


































![Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766094446dsc-6064-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany