Kultura i edukacja21 lutego 201714:21
Lekcje biblioteczne znów ruszyły w GBP w Nędzy!

0
Reklama
Nędza: Interesująca prezentacja, pokazująca drogę książki od autora do czytelnika oraz to, jak zbudowana jest książka, krzyżówki, rebusy, zwiedzanie wyremontowanej biblioteki oraz zapoznanie się z tym, co można tu robić oprócz wypożyczania książek - tak wyglądała pierwsza w tym roku lekcja biblioteczna w GBP w Nędzy.
Zajęcia poprowadziła starszy bibliotekarz Katarzyna Machecka. – Z przyjemnością wtajemniczamy młodzież w świat książek i chcemy ich przekonać do częstego odwiedzania biblioteki – mówiła. W zajęciach uczestniczyło kilkanaścioro czwartoklasistów z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nędzy, którzy odwiedzili bibliotekę wraz z polonistką Iwoną Tomiczek.
Po aktywnych zajęciach i zwiedzaniu budynku młodzi otrzymali zakładki i karty zapisu. – Naszym celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci oraz zachęcenie do odwiedzania biblioteki i korzystania z jej bogatych zasobów – podkreślała prowadząca zajęcia.





























![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)




























![Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781111499dsc07257-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany