Kultura i edukacja28 grudnia 201613:51
Smocze Boże Narodzenie w bibliotece w Ocicach

0
Reklama
Racibórz:
Biblioteka w Ocicach zaprasza 5 stycznia na spektakl „Smocze Boże Narodzenie”, przygotowany przez uczniów klasy III ZSP nr 2 w Raciborzu pod kierunkiem Anny Zganiacz-Kupki.
„Smocze Boże Narodzenie” to spektakl utrzymany w świątecznym klimacie z wykorzystaniem pacynek. Przedstawienie można określić mianem humorystycznych scen z życia smoków, które usiłują podchwycić ludzkie tradycje i zorganizować Boże Narodzenie z prawdziwego zdarzenia. Spektakl rozpocznie się o godz. 16.30 w bibliotece w Ocicach przy ul. Tuwima 1. Serdecznie zapraszamy!





![Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785229235os-wiadczenia-2-.jpg)









![Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785183617photo-24-z-70-.jpg)



![Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785311736img-2203-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany