Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja19 grudnia 201607:12

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 śpiewają po chińsku i po czesku

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 śpiewają po chińsku i po czesku  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Dzień Języków Obcych. W tym roku uczniowie klas IV-VI wzięli udział w trzech konkurencjach. Pierwszą z nich był quiz wiedzy o krajach i językach obcych, połączony z przeliterowywaniem wylosowanych słów w języku angielskim. 

W kolejnej konkurencji uczniowie mieli za zadanie zaprezentować wybraną przez siebie piosenkę w języku obcym. Podczas emocjonujących występów uczniowie mogli zarówno pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi, jak i artystycznymi oraz ruchowymi.

W ostatniej konkurencji uczniowie zaprezentowali plakaty i ciekawostki związane z wcześniej wylosowanym państwem.

Zwycięzcami tegorocznej edycji szkolnego konkursu z okazji Dnia Języków Obcych zostali uczniowie z klasy VI B (reprezentujący Rosję), drugie miejsce przypadło klasie V B (reprezentującej Czechy), natomiast trzecie miejsce zdobyli uczniowie z klasy VI A (reprezentujący Francję). Zdobywcy trzech pierwszych miejsc mogli liczyć na pyszne nagrody.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele języków obcych.

Autor: SP 4,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport14 maja 202521:10

Choć z katowicką Gieksą przegrali, tanio skóry nie sprzedali [FOTO]

Choć z katowicką Gieksą przegrali, tanio skóry nie sprzedali [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Ćwierćfinał Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej rozegrany w środowe, 14.05., popołudnie na boisku przy Srebrnej dostarczył wielu emocji. Naprzeciw siebie stanęły zespoły MKS Unii Racibórz oraz rezerwy ekstraklasowego GKS Katowice. I choć raciborzanie ostatecznie pożegnali się z rozgrywkami pucharowymi, to tanio skóry w starciu z Gieksą nie sprzedali. Spotkanie rozegrano bez udziału publiczności.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 16.05.2025
15 maja 202521:18

Nasz Racibórz 16.05.2025

Nasz Racibórz 09.05.2025
11 maja 202511:00

Nasz Racibórz 09.05.2025

Nasz Racibórz 25.04.2025
24 kwietnia 202516:50

Nasz Racibórz 25.04.2025

Nasz Racibórz 18.04.2025
17 kwietnia 202522:23

Nasz Racibórz 18.04.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.