Kultura i edukacja14 grudnia 201607:28
W Galerii OBOK odbył się wernisaż wystawy pt. Kłaniając się wiśni

0
Reklama
Racibórz:
9 grudnia o godzinie 18.00 w Galerii OBOK przy RCI odbył się wernisaż wystawy Mariusza Szmerdta - „Kłaniając się wiśni”
Mariusz Szmerdt - artysta zajmujący się tradycyjnym malarstwem tuszem (suiboku-ga, sumi-e). Jego malarstwo to połączenie tradycyjnego ducha Japonii oraz japońskiej filozofii malowania z pasją i energią człowieka zachodu.
Nietuzinkowa wystawa, jaką zdecydowanie jest wyeksponowana w Galerii OBOK „Kłaniając się wiśni”, przenosi nas w świat, w którym czujemy zapach kwitnącej wiśni, dotykamy tego, co przekazuje nam autor.
Raciborskie Centrum Kultury zaprasza do oglądania wystawy, w galerii OBOK przy RCI.





























![List do redakcji: przepisy nagminnie łamane, trawniki i chodniki niszczone - czytelnik pokazuje jak parkują w Raciborzu [FOTO] List do redakcji: przepisy nagminnie łamane, trawniki i chodniki niszczone - czytelnik pokazuje jak parkują w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17730879421000010433-.jpg)


![Obecny stan to po prostu wstyd [LIST DO REDAKCJI] Obecny stan to po prostu wstyd [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177304144920260304-161527-duz-y-.jpeg)



![Most, który udźwignie kolumnę Abramsów: Finał nasuwania segmentów na moście Grzegorzowice-Ciechowice [FOTO i WIDEO] Most, który udźwignie kolumnę Abramsów: Finał nasuwania segmentów na moście Grzegorzowice-Ciechowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773161401dsc-1198-.jpg)



































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany